Еліт ліга ДЮФЛУ U-15: нестримний Гармаш та рокіровки у четвертій групі

Відбулися матчі сьомого туру Еліт ліги ДЮФЛУ у віковій категорії U-15 (футболісти 2007 року народження). До вашої уваги всі результати минулого туру та огляд найцікавіших протистоянь. Звертаємо увагу на чотири забиті м’ячі Євгенія Гармаша із Шахтаря у ворота ОК ім. І. Піддубного

Група 1

Шахтар та Динамо у минулому турі не залишили шансів своїм суперникам, забивши на двох 8 м’ячів і пропустивши всього один. Кияни у домашньому матчі переграли ДЮСШ ФА Тернопіль — 3:1. За Динамо забивали: Ільченко та двічі Богданов. У складі ДЮСШ відзначився Катрук.

Гірники на виїзді розбили ОК ім. І. Піддубного — 5:0. Забивали: Стрільчук та чотири рази Гармаш.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

У ще одному матчі групи Волинь переграла ДЮСШ-26 — 2:0.

7 тур

13.10.2021

Динамо (Київ) — ДЮСШ ФА Тернопіль — 3:1 (відео)

16.10.2021

ОК ім. І. Піддубного (Київ) — Шахтар (Донецьк) — 0:5 (відео)

Волинь (Луцьк) — ДЮСШ-26 (Київ) — 2:0 (відео)

Шахтар (Донецьк) — ДЮСШ-26 (Київ)

ОК ім. І. Піддубного (Київ) — Динамо (Київ)

06.11.2021

ДЮСШ ФА Тернопіль – Волинь (Луцьк).

Група 2

Відбулися перестановки у таблиці другої групи: Зміна-Оболонь втратила залікові пункти у матчі з ДАФ Дніпро. Команди завершили гру без голів. Цією осічкою скористався Металіст, який вийшов на друге місце. Харків’яни вдома здолали Барсу — 3:1.

У ще одному матчі також м’ячів не було. ФА Арсенал та ДЮСШ Атлет розійшлися миром. Матч був досить рівний, хоча все ж таки каноніри були трішечки ближчими до перемоги. Але реалізувати свої нагоди не змогли.

7 тур

16.10.2021

Зміна-Оболонь (Київ) — ДАФ Дніпро — 0:0 (відео)

ФА Арсенал (Київ) — ДЮСШ Атлет (Київ) — 0:0 (відео)

Металіст (Харків) — Барса (Суми) — 3:1 (відео)

Група 3

Лідери групи здобули у минулому турі впевнені перемоги і залишилися при своїх. ДВУФК Дніпро забив чотири м’ячі у ворота Чорноморця (4:0), а ДЮФК Чорноморець здолав Інтер — 2:0.

Чорноморець атакує ДВУФК. Фото chernomorets.odessa.ua.

ДЮСШ Металург після поразки від Маріуполя (0:4) підпустила азовців на відстань одного залікового пункту.

7 тур

16.10.2021

Чорноморець (Одеса) — ДВУФК (Дніпро) — 0:4 (відео)

ФК Маріуполь — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 4:0 (відео)

ДЮФК Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро) — 2:0 (1 тайм, 2 тайм)

23.10.2021

ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — ДЮФК Чорноморець (Одеса)

ДВУФК (Дніпро) — ФК Маріуполь

24.10.2021

Інтер (Дніпро) — Чорноморець (Одеса).

Група 4

Мункач у домашньому матчі поступився лідеру групи АФ Рух (1:2) і ця поразка коштувала колективу із Мукачевого другого місця. Рух мав перевагу у першому таймі, яку втілив у забитий м’яч на 22-й хвилині. Після подачі з кутового м’яч відлетів до Горіна, а той вдало зіграв на добиванні — 1:0. Вже на перших хвилинах другого тайму підопічні Ельнура Велієва подвоїли свою перевагу — відзначився Денисов. Мункач спромігся на гол престижу, та все ж програв.

ФК Львів у цікавому та напруженому матчі поступився ВІК-Волині — 2:3. За Львів забивали: Проказюк та Пач. У складі ВІК-Волині відзначалися: Рубан, Шевчук та Тютюнов.

Фото фейсбук Львова.

У ще одному матчі групи УФК-Карпати здолали СДЮСШОР Прикарпаття — 2:0. Завдяки цій перемозі львів’яни вийшли на друге місце.

7 тур

16.10.2021

Мункач (Мукачево) — АФ Рух (Львів) — 1:2 (відео)

ФК Львів — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — 2:3 (відео)

УФК-Карпати (Львів) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 2:0 (відео)

23.10.2021

ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — УФК-Карпати (Львів)

АФ Рух (Львів) — ФК Львів

СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — Мункач (Мукачево).

Еліт ліга U-16: сьома поспіль перемога Металіста, шалена щільність у таблиці групи 3

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?