Динамо громить Львів: Супряга не дограв навіть тайм

У матчі 11-го туру Прем’єр-Ліги зустрічалися Львів та Динамо. Гра проходила на Арені Львів. Відзначаємо появу у стартовому складі Динамо двох гравців із реєстру Золотого Таланта. Поєдинок завершився перемогою Динамо — 4:1

У стартовому складі Львова не було жодного гравця із реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 18-річний воротар Ілля Ольховий, 21-річний хавбек Станіслав Сорокін, 21-річний нападник Артур Ременяк, 19-річний захисник Борис Крушинський.

Мірча Луческу довірив місце у старті: 21-річному захиснику Олександру Сироті та 21-річному нападнику Владиславу Супрязі. У запасі залишилися: 19-річний воротар Руслан Нещерет та 19-річний захисник Ілля Забарний.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Вже на 6-й хвилині мав забивати Супряга, але Владислав з декількох метрів не влучив у порожні ворота. На 34-й хвилині Миколенко зіграв рукою і після перегляду VAR було призначено пенальті у ворота Динамо. Одинадцятиметровий реалізував Чір’як — 1:0. Буквально у наступній атаці кияни зусиллями Буяльського зрівняли рахунок — 1:1. На 41-й хвилині через незадовільну гру поле залишив Супряга. Ще до перерви підопічні Луческу вийшли уперед. Циганков після швидкої атаки відправив м’яча у верхній кут — 1:2.

На 58-й хвилині Гармаш збільшує перевагу Динамо — 1:3. На 61-й хвилині у гру увійшов Артур Ременяк. У другому таймі кияни володіли тотальною перевагою. На 73-й хвилині міг забивати Ременяк, але його удар парирував Бущан. На 76-й хвилині у гру увійшов Борис Крушинський, а на 80-й — Сорокін. На 83-й хвилині другим у матчі голом відзначився Гармаш — 1:4.

У підсумку, матч завершився впевненою перемогою Динамо.

Львів — Динамо — 1:4

Голи: Чір’як (35, пенальті) — Буяльський (37), Циганков (45+1), Гармаш (58, 83).

Львів: Костик — Лека, Якімець, Політило (Шина, 46; Крушинський, 76), Ернест, Грисьо (Ременяк, 61), Чір’як (Сорокін, 80), Зозуля, Довгий, Нич (Альваро, 46), Брікнер.

Динамо: Бущан — Шепелєв, Де Пена (Вітіньйо, 46), Андрієвський, Миколенко (Караваєв, 46), Циганков (Вербич, 75), Тимчик, Буяльський, Сирота (Шабанов, 75), Кендзьора, Супряга (Гармаш, 41).

Чемпіонат U-19 Динамо вириває нічию у Львові: Довбецький та Бражко відзначилися дублями (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (18%, 27 голосов)
  • Вікентій Волошин (Десна) (16%, 24 голосов)