Металіст 1925 з двома асистами Ременюка вириває перемогу в Маріуполі

У стартовому на сьогодні матчі 11-го туру УПЛ зустрічалисяя Маріуполь та Металіст 1925. Гра проходила у Маріуполі, на стадіоні ім. Бойка. Відзначаємо появу у стартових складах команд п’ятьох гравців із реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Металіста 1925 2:1

Остап Маркевич з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Олександра Драмбаєва, 18-річного захисника Марка Мампассі, 18-річного хавбека Олега Очеретька та 21-річного хавбека Олексія Кащука.

У запасі залишилися: 19-річний воротар Микита Турбаєвський, 17-річний захисник Данило Удод, 18-річний нападник Артур Микитишин, 19-річний нападник Денис Світюха, 19-річний нападник Богдан В’юнник.

Валерій Кривенцов довірив місце у складі 21-річному хавбеку Дмитру Криськіву. У запасі залишилися: 19-річний воротар Максим Коваленко, 18-річний захисник Амар Квакіч.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Вже на третій хвилині господарі відкрили рахунок. Після прострілу Топалова забив Кулаков — 1:0. На 25-й хвилині після передачі Очеретька у стійку влучив Кащук. Через 11 хвилин Олексій не зміг реалізувати вихід один на один. Перший тайм завершився за переваги Маріуполя.

Після перерви у гру увійшов Удод. На 53-й хвилині міг забивати Драмбаєв, але молодий захисник пробив вище воріт. На 58-й хвилині з ударом Голодюка без проблем впорався Кудрик. На 60-й хвилині у гру увійшов Світюха. Проте, вже через десять хвилин Дениса замінили на Микитишина. На 72-й хвилині гості зрівняли рахунок. Після асисту Ременюка у дальній кут влучив Марлісон — 1:1.

На 90-й хвилині після подачі Ременюка забив Зубков — 2:1. Заміни Кривенцова спрацювали.

У підсумку, матч завершився вольовою перемогою Металіста 1925.

Маріуполь — Металіст 1925 — 1:2

Голи: Кулаков (3) — Марлісон (72), Зубков (90).

Маріуполь: Кудрик — Драмбаєв, Мампассі (Удод, 46), Меліченко, Стасюк, Чех, Мишньов, Очеретько (Спіровський, 84), Топалов (Світюха, 60; Микитишин, 70), Кащук (Петерман, 84), Кулаков.

Металіст 1925: Сидоренко — Фабіньо, Ткачук (Єрмаков, 75), Шершень, Западня, Габелок, Протасов (Савін, 82), Голодюк (Ременюк, 70), Криськів (Задерака, 82), Батюшин, Марлісон (Зубков, 82).

Чемпіонат U-19 Юніори Металіста 1925 дотисли Маріуполь і вискочили на третє місце (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (18%, 27 голосов)
  • Вікентій Волошин (Десна) (16%, 24 голосов)