Фартова Арені Львів не допомогла: Україна та Боснія і Герцеговина грають внічию

У матчі групи D відбору на ЧС-2022 зустрічалися  збірні України та Боснії і Герцеговини. Поєдинок проходив на Арені Львів. Відзначаємо появу у стартовому складі збірної України одного гравця, який входить до реєстру Золотого Таланта. Матч завершився внічию — 1:1

Олександр Петраков вирішив не змінювати переможний склад матчу із Фінляндії. Відзначаємо присутність у старті 19-річного захисника Іллі Забарного. У запасі залишилися: 21-річний захисник Олександр Сирота та 20-річний нападник Данило Сікан.

У стартовому складі збірної Боснії і Герцеговини не було жодного молодого гравця. У запасі залишився 21-річний захисник Юсуф Газібеговіч.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 15-й хвилині підопічні Петракова відкрили рахунок. Степаненко отримує м’яч в центрі та віддає на лівий фланг Циганкову. Той потужно прострілює на межу воротарської площі, а Ярмоленко без проблем відправляє м’яча у сітку воріт — 1:0. Після забитого м’яча у нашої збірної було ще декілька нагод відзначитися, проте Тимчик та Циганков змарнували свої моменти. Наприкінці першого тайму гості додали в активності і створили декілька нагод. Удар Колашинаца заблокували захисники, а Превляк з декількох метрів не влучив у ворота. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги збірної України.

На 49-й хвилині Наліч з декількох метрів головою пробив повз ворота. Активний початок другого тайму. На 69-й хвилині Пятов у стрибку парирує удар Джеко. На 72-й хвилині у гру увійшов Данило Сікан. Дуже нервові заключні хвилини для нашої збірної. На 77-й хвилині боснійці все ж досягають свого. Стевановіч скинув на Ахмедходжіча, який у дотик пробив у кут — 1:1. На жаль, у другому таймі гості володіють ініціативою, а нашій збірній не вистачає свіжості.

У підсумку, матч завершився результативною нічиєю. Все для нашої збірної вирішиться у Боснії в листопаді.

Україна — Боснія і Герцеговина — 1:1

Голи: Ярмоленко (15) — Ахмедходжіч (77)

Україна: Пятов — Матвієнко, Кривцов, Забарний, Соболь, Тимчик — Шапаренко (Сидорчук, 72), Степаненко, Ярмоленко (Зубков, 82), Циганков (Булеца, 82)  — Яремчук (Сікан, 72).

Боснія і Герцеговина: Шехіч — Чівіч, Ахмедходжіч, Хаджикадуніч, Стевановіч — Колашинац (Ковачевіч, 90+1), Наліч (Саріч, 58), Хаджиахметовіч — Превляк (Деміровіч, 82), Джеко, Гояк (Пршіч, 58).

Мінімально: українська молодіжка переграє Фарери, змарнувавши низку моментів

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (18%, 27 голосов)
  • Вікентій Волошин (Десна) (16%, 24 голосов)