Мінімально: українська молодіжка переграє Фарери, змарнувавши низку моментів

У матчі відбірного турніру до чемпіонату Європи-2023 (U-21) зустрічалися молодіжні збірні України та Фарерських островів. Гра проходила у Запоріжжі, на Славутич Арені. Матч завершився перемогою України — 1:0

У порівнянні із грою проти Франції Руслан Ротань зробив три заміни. На полі Славутич Арени з’явилися: Антон Боль, Михайло Мудрик та Богдан В’юнник.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Перший тайм пройшов за тотальної переваги підопічних Ротаня. Проте, реалізація українців підвела. Наша молодіжка забила лише одного разу у першій половині зустрічі і втратила низку гольових нагод. На 24-й хвилині Мудрик подав з кутового і м’яч з рикошетом від Едмундссона залетів у ворота — 1:0. Сайт УЄФА записав цей м’яч саме на гравця Фарерських островів. На 40-й хвилині той же Едмундссон зіграв зіграв рукою і арбітр призначив пенальті. Українці вирішили виконати пенальті в стилі Мессі-Суарес... Судаков покотив на Бондаренка, а той невдало перекидав голкіпера. В результаті м'яч пішов на кутовий.

У другому таймі підопічні Ротаня дещо знизили оберти. На 70-й хвилині у гру увійшли Супряга та Желізко. Вже через чотири хвилини після своєї появи на полі міг забивати Супряга, але його удар парирував голкіпер. На 80-й хвилині у поперечину пробив В’юнник. Найкраща нагода для нашої збірної у другому таймі. На 86-й хвилині у гру увійшов Кухаревич.

У підсумку, матч завершився перемогою українців. Для нашої молодіжки це третя перемога у чотирьох матчах.

Україна U-21 — Фарерські острови U-21 — 1:0

Гол: Едмундссон (24, у свої ворота).

На 41-й хвилині Георгій Судаков не реалізував пенальті (воротар).

Україна U-21: Нещерет — Сич, Боль, Батагов, Вівчаренко — Криськів, Бондаренко, Судаков (Желізко, 70) — Назаренко (Супряга, 70), В’юнник (Кухаревич, 86), Мудрик.

Фарерські острови U-21: Мерк — Скіпанес, Едмундссон (Соульхейм, 46), Петерсен, Йоханссен (Скала, 46)— Самуельсен, Серенсен, Мненей, Гіссінг — Радосавлевіч.

Здобули Удод виправився: збірна України U-19 грає внічию й виходить до еліт-раунду з першого місця

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (18%, 27 голосов)
  • Вікентій Волошин (Десна) (16%, 24 голосов)