Еліт ліга ДЮФЛУ: Динамо U-14 з дублем Меньшикова громить ДЮСШ ФА Тернопіль (відео)

У перенесеному матчі третього туру Еліт ліги ДЮФЛУ у віковій категорії U-14 зустрічалися Динамо та ДЮСШ Тернопіль. Гра завершилася перемогою киян — 4:0

Із перших хвилин підопічні Артема Яшкіна та Віктора Мороза увімкнули пресинг по всьому периметру поля, і було зрозуміло, що забитий м’яч у ворота господарів — це лише справа часу. Відкрити рахунок біло-синім вдалося на 12-й хвилині, коли Меньшиков вистрибнув вище за всіх після подачі з кутового й головою переправив м’яча у ворота.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Другий гол влетів у ворота господарів після того, як Рибак пройшов із м’ячем до лицьової по місцю лівого інсайда, прострілив уздовж лінії на дальню стійку, і Романюк поцілив у кут — 0:2. Третій м’яч динамівці забили після чергової подачі з кутового, і знову спритнішим за всіх виявився Меньшиков — причому Іллі навіть не довелося вистрибувати, щоб головою переправити м’яча до воріт. Крапку у матчі поставив Чіргадзе — 0:4.