Еліт ліга ДЮФЛУ: Динамо U-16 не залишає шансів тернопільцям (відео)

У перенесеному матчі третього туру Еліт ліги ДЮФЛУ у віковій категорії U-16 зустрічалися ДЮСШ Тернопіль та Динамо. Поєдинок завершився перемогою киян — 3:0

Перший по-справжньому небезпечний момент виник на 23-й хвилині, коли Шевченко трохи не влучив у рамку воріт, замикаючи простріл Кузьменка з правого флангу. Але за кілька хвилин Олександр виправився, і після обрізки суперника на своїй половині поля реалізував вихід віч-на-віч із воротарем по місцю лівого інсайда — 0:1.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

До перерви рахунок більше не змінювався, незважаючи на численні атаки киян, а після поновлення гри тиск продовжився. Спочатку воротар парирував м’яча після удару Пономаренка з меж штрафного, а трохи згодом Кузик із тієї ж позиції невідпорно пробив у верхній кут — 0:2.

До великого рахунок довів Пашко, ударом здалеку поціливши під поперечину — 0:3. Лише після цього динамівці заспокоїлися, і без особливих труднощів та моментів довели гру до своєї логічної перемоги.