Ворскла мінімально переграє Колос і виходить на третє місце

У стартовому матчі дев’ятого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Колос та Ворскла. Гра відбувалася у Ковалівці, на стадіоні Колос. Відзначаємо присутність у стартових складах команд двох гравців, які входять до реєстру Золотого Таланта. Матч завершився мінімальною перемогою Ворскли — 1:0

Тренерський штаб Колоса довірив місце у складі 19-річному голкіперу Кірілу Фесюну.

Тренерський штаб Ворскли з перших хвилин випустив 21-річного хавбека Ібрахіма Кане. У запасі залишився 21-річний захисник Наджееб Якубу.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 28-й хвилині господарі заробили пенальті після фолу Челядіна проти Ільїна. Проте, Чурко з позначки не зміг переграти Різника. Полтавчани свою нагоду реалізували на 36-й хвилині. З першим ударом Тілля впорався Фесюн, але легіонер Ворскли з другої спроби все ж забив. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги гостей.

На 58-й хвилині міг забивати Костишин, але з його ударом впорався Різник. Блискуча гра голкіпера Ворскли. У другому таймі господарі грали активніше, проте забити ніяк не вдавалося. На 86-й хвилині у гру увійшов Якубу.

У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою Ворскли.

Колос — Ворскла — 0:1

Гол: О. Тілль (36).

На 29-й хвилині Чурко не реалізував пенальті (воротар).

Колос: Фесюн — Ільїн, Гавриш, Петров, Новак (Сітчінава, 76), Чорноморець, Мілько (Нурієв, 89), Богданов (Задоя, 53), Ренан (Костишин, 46), Чурко, Лисенко.

Ворскла: Різник — Пердута, Скляр, О. Тілль, Яворський, Степанюк (Якубу, 86), Тамм, Чеснаков (Челядін, 27), Пуцлін, Кане, Рангел.

Чемпіонат U-19 Пахолюк стоїть на нуль: Колос переграє одного з фаворитів чемпіонату (відео)