19-річні Турбаєвський і Світюха стали героями кубкового матчу з Волинню

У матчі 1/16 фіналу Кубка України зустрічалися Волинь та Маріуполь. Основний та додатковий час завершилися нульовою нічиєю, а у серії пенальті перемогу святкували азовці — 6:5

Тренерський штаб Волині довірив місце у складі: 18-річному голкіперу Арсенію Коркодиму, 20-річному хавбеку Максиму Сасовському, 19-річному нападнику Олександру Чернову, 21-річному хавбеку Артуру Рябову, 21-річному захиснику Олександру Климцю, 19-річному нападнику Богдану Кобзарю. У другому таймі у гру увійшов 20-річний хавбек Станіслав Кристін.

Тренерський штаб Маріуполя з перших хвилин випустив: 19-річного голкіпера Микиту Турбаєвського, 17-річного захисника Данила Удода, 18-річного захисника Марка Мампассі, 21-річного захисника Артема Холода, 18-річного хавбека Олега Очеретька, 21-річного хавбека Олексія Кащука.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

У другому таймі у гру увійшли: 17-річний хавбек Михайло Хромей, 18-річний хавбек Денис Шостак, 19-річний нападник Денис Світюха, 18-річний нападник Артур Микитишин, 19-річний нападник Богдан В’юнник.

На 21-й хвилині Волинь залишилася в меншості — червону картку отримав Іван Цюпа. Маріуполь чисельною більшістю не скористався.

В основний час зустрічі команди не виявили переможця — 0:0. У додатковий час вболівальники також голів не побачили.

Доля зустрічі вирішилася в серії післяматчевих пенальті. Маріуполь виявився сильнішим — 6:5. Відзначимо, що вирішальний пенальті забив Денис Світюха.

Фото Олександра Зелінського.

Волинь — Маріуполь — 0:0 (по пенальті — 5:6)

Вилучення: Цюпа (21).

Волинь: Коркодим — Войтіховський, Сасовський, Чернов, Цюпа, Рябов, Чепелюк (Кучеренко, 56), Климець, Ляшенко (Квасов, 99), Хагназарі, Кобзар (С. Кристін, 78).

Маріуполь: Турбаєвський —  Стасюк, Удод, Мампассі, Холод, Чех (Хромей, 46), Мишньов, Очеретько (Шостак, 89), Топалов (Микитишин, 58), Кащук (Світюха, 50), Кулаков (В’юнник, 46).

Кубок України: 17-річний Ярмолюк вперше забиває на профі-рівні й допомагає Дніпру-1 переграти ВПК-Агро