Дніпро-1 у більшості переграє Верес

У матчі восьмого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Дніпро-1 та Верес. Гра проходила на Дніпро-Арені. Відзначаємо появу у стартовому складі дніпрян одного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився мінімальною перемогою Дніпра-1 — 1:0

Ігор Йовічевіч довірив місце у складі 21-річному хавбеку Олександру Назаренку. У запасі залишився 19-річний хавбек Арсеній Батагов.

У складі Вереса не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишився 19-річний захисник Ігор Гук.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

У першій половині зустрічі команди не порадували вболівальниками гольовими моментами. Можна згадати хіба що удар Довбика на 39-й хвилині, але м’яч пролетів повз ворота. Таким чином, команди пішли на перерви за нулів на табло.

У другому таймі гра була набагато цікавішою, з низкою моментів. Проте, з реалізацією у суперників були відчутні проблеми. Жодну із нагод не могли реалізувати. На 76-й хвилині Верес залишився у меншості. Сергійчук зіграв грубо проти Лучкевича. На 78-й хвилині дніпряни досягають свого. Відзначився Чуже — 1:0. У підсумку, матч завершився перемогою Дніпра-1.

Дніпро-1 — Верес — 1:0

Гол: Чуже (78).

Вилучення: Сергійчук (76).

Дніпро-1: Кожокару — Кравченко (Лучкевич, 62), Адамюк, Сваток, Дубінчак, Ігнатенко, Піхальонок (Когут, 62), Джурасек (Ді Франко, 90+1), Гуцуляк (Білл, 62), Назаренко (Чуже, 65), Довбик.

Верес: Когут — Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Кльоц (Полюлях, 80), Кучеров (Петько, 83), Є. Пасіч (Тимофієнко, 80), Г. Пасіч (Дахновський, 88), Панасенко (Шестаков, 81), Сергійчук.

Чемпіонат U-19 Юніори Дніпра-1 розбили захист Вереса, дубль на рахунку Ківінди (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)