Валмієра з українцями у складі грає внічию з головним конкурентом (відео)

У матчі 22-го туру чемпіонату Латвії зустрічалися Валмієра та РФШ. Гра завершилася результативною нічиєю — 1:1. Молоді українці Іван Желізко та Роман Якуба відіграли всю гру

Тренерський штаб Валмієри довірив місце у складі: 20-річному захиснику Роману Якубі, 20-річному хавбеку Івану Желізку, 19-річному нападнику Раймондсу Кроллісу, 19-річному захиснику Віктору Александрову.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Наприкінці першого тайму гості завдяки голу Фрізенбіхлера вийшли уперед. Проте, у другому таймі команда українців зрівняла рахунок. На 66-й хвилині відзначився Гуйє. Таким чином, матч завершився результативною нічиєю.

Фото фейсбук Валмієри.

Валмієра продовжує очолювати турнірну таблиці.

Валмієра — РФШ — 1:1

Голи: Гуйє (66) — Фрізенбіхлер (32).

Валмієра: Матревічс — Александров, Желізко, Якуба, Йокота (Сілагадзе, 86), Фалл, Яунземс, Кролліс, Мена (Ндойє, 62), Мурата, Соу (Гуйє, 62).

Наші за кордоном Ческе-Будійовіце з 21-річним захисником збірної України зазнає домашньої поразки

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)