Вища ліга ДЮФЛУ U-17: Зірка в Одесі забивала сім разів

Зіграно матчі другого туру Вищої ДЮФЛУ. Проект Золотий Талант повідомляє про результати туру у віковій категорії U-17 (футболісти 2005 року народження). Звертаємо увагу на щільність у таблиці у третій та четвертій групах, де відразу по три команди мають по шість очок

Група 1

Свою другу перемогу у сезоні здобули гравці ковалівського Колоса, які розгромили Чайку — 5:0. Забивали: Тімур Тутєров, Валентин Максименко та Родіон Доронін (тричі).

Звертаємо увагу на дебютну перемогу Юності. Чернігівський колектив мінімально переграв Діназ — 2:1.

Вдалим минулий тур видався для київського Локомотива. Кияни розгромили Поділ — 5:2.

ДЮСШ Верес не залишила шансів КДЮСШ Чемпіон — 4:1.

У ще одному матчі туру СДЮСШОР Полісся переграла КДЮСШ-15 — 3:1.

Група 2

Після перемоги у першому турі минулими вихідними втратили залікові пункти харківські Майстри м’яча, які зіграли внічию з МДЮСШ — 1:1.

Дебютну у сезоні перемогу здобули гравці Кременя, які переграли СДЮШОР Десна — 2:1.

Ворскла розгромила ОЛІСП Барса — 5:2. Для полтавчан це також дебютна у сезоні перемога.

Металіст 1925 розгромив Аметист — 4:0. Забивали: Осадчий, Курінний, Щербина (двічі). Для харків’ян це друга поспіль перемога.

У ще одному матчі туру ДЮСШ Краматорськ на виїзді розгромив Молодь — 3:0. Забивали: Білоцерковський, Мочан, Погорєлов.

2 тур

Майстер м’яча (Харків) — МДЮСШ (Дніпро) — 1:1

Металіст 1925 (Харків) — Аметист-2001 (Олександрія) — 4:0 (відео)

Молодь (Полтава) — ДЮСШ Краматорськ — 0:3

Ворскла (Полтава) — ОЛІСП Барса (Суми) — 5:2 (відео)

Кремінь (Кременчук) — СДЮШОР Десна (Чернігів) — 2:1

Група 3

У криворізькому дербі перемогу святкували гравці ДЮСШ-1-Кривбас-84 — 3:2. За Кривбас U-17 голами відзначились Ярослав Гопкало та Данило Соловей.

Свою дебютну у сезоні перемогу здобули гравці СДЮСШОР Миколаїв. Вони переграли Одесу — 1:0.

Дебютна у сезоні звитяга для Зірки була вражаючою. Команда розгромила ДЮФК Атлетик — 7:2.

Футболісти ДЮФШ ФК Миколаїв у домашньому матчі поступилися СК Пальміра — 1:2.

У ще одному матчі туру Дніпро-80 переграв КЗ ОСДЮСШОР ЧОР — 3:2.

Таким чином, зараз у трьох команд по шість очок.

Група 4

Лідери групи з огляду на перший тур здобули свої перемоги. Ліцей-Вікторія розгромила у гостях Прем’єр-Ниву — 3:0.

СДЮСШОР Ужгород з таким же рахунком переграла КЗ ДЮСШ Рух.

Фото фейсбук СДЮСШОР.

Хмельницьке Поділля у напруженому матчі переграло КЗ ДЮСШ Буковина — 3:2. Після першого тайму рахунок був нічийним 1:1. На 15 хвилині зустрічі власні ворота вразив гравець господарів Євген Віштал, а на 42 хвилині гри рахунок зрівняв Євген Сухостав.

На 60 хвилині матчу Іван Бобиляк вивів Поділля U-17 уперед. Через шість хвилин рахунок зрівняв Іван Грицюк, який вийшов на заміну. А на 78 хвилині гри дубль оформив Іван Бобиляк, який і встановив остаточний рахунок гри.

У ще одному матчі КЗ  ВОДЮСШ Нива переграла АФ Минай — 3:0.

Еліт ліга U-17: розгромні перемоги Динамо, Шахтаря та УФК-Карпати

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 51 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (22%, 38 голосов)