Волинь із голом 19-річного нападника переграє Олімпік (відео)

У матчі восьмого туру Першої ліги зустрічалися Волинь та Олімпік. Гра завершилася перемогою лучан — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного нападника Богдана Кобзаря

Тренерський штаб Оілмпіка довірив місце у складі: 20-річному голкіперу Владиславу Рибаку та 19-річному хавбеку Максиму Літовченку. У другому таймі у гру увійшов 19-річний хавбек Нене Гбамбл.

Тренерський штаб Волині з перших хвилин випустив: 20-річного хавбека Сасовського Максима, 19-річного нападника Олександра Чернова, 21-річного хавбека Рябова Артура, 21-річного захисника Олександра Климця, 19-річного нападника Богдана Кобзаря.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Старт поєдинку для господарів поля, м’яко кажучи, не задався … Уже до 12-й хвилині Олімпік програвав у два м’ячі. Провал на лівому фланзі оборони донеччан закінчився прострілом в центр штрафного, звідки Кобзар розстріляв порожні ворота — 0:1. А не встигли господарі розіграти м’яча в центрі поля, як гості його перехопили і Хагназарі зважився на дальній удар із 40 метрів — снаряд парашутом опустився в дальню дев’ятку воріт Рибака.

Кобзар (№17) пресингує суперника. Фото фейсбук Олімпіка.

На 20-й хвилині Білий з пенальті скоротив відставання в рахунку. Проте, відігратися господарі так і не змогли.

Олімпік — Волинь — 1:2

Голи: Білий (20, пенальті) — Кобзар (10), Хагназарі (12).

Вилучення: Ходуля (90+4).

Олімпік: Рибак — Новіков, Білий, Карвацький, Дмитренко, Цурупін (Ходуля, 82), Глущук (Ходаковський, 82), Яловенко (Нене, 84), Ковбаса (Кірієнко, 84), Литовченко (Семчук, 45), Прядун.

Волинь: Неділько — Войтіховський, Сасовський, Чернов, Цюпа, Рябов, Кучеренко, Климець, Ляшенко, Хагназарі, Кобзар (Квасов, 64).

Таланти Перша ліга: досягнення молодих футболістів на початку сезону

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)