Зоря з голом 20-річного Аллахяра грає внічию з Рухом

У матчі сьомого туру  чемпіонату України зустрічалися Рух та Зоря. Гра проходила на Арені Львів. Відзначаємо появу у стартових складах команд чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1.  Звертаємо увагу на забитий м’яч 20-річного нападника Аллахяра Сайядманеша

Леонід Кучук з перших хвилин випустив: 18-річного захисника Віталія Романа та 21-річного хавбека Остапа Притулу. У запасі залишилися: 20-річний хавбек Олексій Сич та 20-річний Ростислав Лях.

Віктор Скрипник довірив місце у складі: 21-річному воротарю Дмитру Мацапурі та 20-річному нападника Аллахяру Сайядманешу. У запасі залишилися: 18-річний голкіпер Антон Жилкін, 21-річний захисник Ігор Снурніцин, 19-річний нападник Овусу Фрімпонг.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Долю першого тайму вирішив епізод, який стався на 37-й хвилині. Після асисту Притули відзначився Борячук — 1:0. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Руху.

На 47-й хвилині удар Аллахяра парирував Паньків. У гостей мало що виходить в атаці. Підопічні Кучука досить організовано грали у захисті, не даючи вільних зон для атак. На 72-й хвилині у гру увійшов Овусу Фрімпонг. На 74-й хвилині після передачі головою Вернидуба Аллахяр реалізував вихід один на один — 1:1.  На 83-й хвилині удар Кочергіна парирував Паньків. На 87-й хвилині Шахаб не влучив у порожні ворота. На 90-й хвилині у гру увійшов Олексій Сич.

У підсумку, гра завершилася внічию. У Зорі 11 очок, у Руху — 8.

Рух — Зоря — 1:1

Голи: Борячук (37) — Аллахяр (74).

Рух: Паньків — Мисик, Мартинюк, Білий, Роман (Гагун, 46), Карасюк, Федорчук, Притула (Кухарук, 70, Сич, 90), Борячук (Кондраков, 80), Климчук, Бойчук (Кузик, 80).

Зоря: Мацапура — Хомченовський, Вернидуб, Імереков (Шахаб, 72), Жуніньо, Назарина (Цвек, 25), Кочергін, Булеца, Кабаєв, Аллахяр, Гладкий (Фрімпонг, 73).

Чемпіонат U-19 Рух не забив пенальті, але здолав Зорю у центральному матчі туру (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)