Рух U-19 не забив пенальті, але здолав Зорю у центральному матчі туру (відео)

Закривав сьогоднішній ігровий день 7-го туру юніорської першості двобій потужних команд: третій у таблиці Рух приймав у Винниках п’яту Зорю. Й переміг, дозволивши супернику розмочити рахунок лише наприкінці зустрічі

Підопічні Віталія Пономарьова провели перший поєдинок після повернення з міжнародного турніру в Іспанії, де дійшли до півфіналу: суперником стала луганська Зоря.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

З перших хвилин рухівці захопили ініціативу на правах господаря та кілька разів загрожували воротам луганців. На 12-й хвилині Сапуга подав з лівого флангу, а Руніч пробивав по воротах з кількох метрів, але м’яч пролетів трохи вище воріт. Ще через 4 хвилини Непейпієв чудово пробив з-за меж штрафного майданчика, але м’яч влучив у поперечку. А вже на 31-й Рух вийшов вперед: Сапуга головою вдало замкнув подачу Руніча з правого флангу.

Марко Сапуга святкує. Фото фейсбук Руху.

Після цього гра дещо вирівнялась, моменти мали обидві команди, але не змогли їх реалізувати. На 35-ій хвилині Ледвій врятував жовто-чорних, перевівши удар суперника на кутовий. А на 41-й Непейпієв на швидкості протягнув м’яча у штрафний майданчик луганців та отримав по ногах від гравця Зорі. Арбітр призначив пенальті. Сам постраждалий пробивав 11-метровий, але удар у кут відбив голкіпер гостей, повідомляє офсайт Руху.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Рухівці мали ігрову перевагу, яку перетворювали у небезпечні моменти. На 59-й хвилині після подачі Непейпієва з кутового кілька небезпечних ударів завдали гравці жовто-чорних, проте усі вони були заблоковані. А у середині другого тайму Руху вдалась комбінація біля воріт суперника, яку вдало завершив у порожні ворота Іван Бендера.

На 79-й хвилині рахунок став розгромним: Непейпієв пробивав з гострого кута, Сапутін, здавалось, відбив удар, проте зробив це невпевнено та м’яч все ж перетнув лінію воріт — 3:0. Зоря все ж таки змогла відзначитись голом престижу наприкінці поєдинку, це зробив Гільєрме.

Рух U-19 — Зоря U-19 — 3:1

Голи: Марко Сапуга (31), Іван Бендера (74), Олександр Сапутін (79) — Гільєрме (84).

На 42-й хвилині Руслан Непейпієв не реалізував пенальті (воротар).

Рух U-19: Ледвій — Слюбик, Холод, Слюсар, Федор (Пастух, 27), Варфоломєєв, Савчук, Сапуга, Непейпієв, Руніч (Обаміна, 58), Шостак (Бендера, 70).

Тренер: Віталій Пономарьов.

Зоря U-19: Сапутін — Алефіренко (Титаренко, 81), Токар, Дудник, Байрук, Сміян, Кисіль, Долбнєв (Тузенко, 69), Андрущенко (Гільєрме, 56), Євтушенко (Хлань, 56), Лєгостаєв (Вирич, 81).

Тренер: Василь Баранов.

Чемпіонат U-19: Рух після іспанського півфіналу відбиватиме потужні атаки Зорі

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)