Еліт ліга U-17: розгромні стартові перемоги Динамо, Шахтаря та Руха

Минулими вихідними стартував новий сезон у змаганнях Еліт ліги ДЮФЛУ. Проект Золотий Талант повідомляє про результати першого туру у віковій категорії U-17 (футболісти 2005 року народження)

Група 1

Динамо на виїзді не залишило шансів Волині. Кияни підтвердили статус фаворита і перемогли — 5:1. Свою ігрову та територіальну перевагу підопічним Євгена Ястребинського вдалося втілити в голи наприкінці першої півгодини гри. Спочатку після навісу з правого флангу м’яч прилетів на дальній кут воротарського  і Цілик розстріляв воротаря з близької відстані — 0:1, а згодом Микитюк зорієнтувався у штрафному після того, як м’яч відскочив до нього від захисника, та точно пробив у кут — 0:2. Перед самою перервою біло-сині довели рахунок до розгромного. Зоренко увірвався до штрафного з правого флангу, був збитий захисником і сам же реалізував пенальті, розвівши м’яча та воротаря по різних кутах — 0:3.

Фото fcvolyn.net.

У другому таймі за киян забив Ковальов, а Янюк відправив м’яча у власні ворота. Гол престижу у господарів на 90-й хвилині забив Шворак з пенальті.

У київському дербі ОК ім.Піддубного переграв ДЮСШ-26. У ще одному матчі групи донецький Шахтар розгромив ДЮСШ ФА Тернопіль — 5:1. У складі гірників забивали: Башмарін, Князєв (двічі), Шелковенко, Кревсун.

1 тур

4 вересня

Волинь (Луцьк) — Динамо (Київ) — 1:5 (відео)

ОК ім. Піддубного (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ) — 2:1 (відео)

Шахтар (Донецьк) — ДЮСШ ФА Тернопіль (Тернопіль) — 4:1 (відео).

Наступний тур (2)

11.09.2021

ДЮСШ ФА Тернопіль — Динамо (Київ)

ДЮСШ-26 Київ — Волинь (Луцьк)

Шахтар (Донецьк) — ОК ім.І.Піддубного (Київ).

Група 2

Невдалим видався старт сезону для ФА Арсенала. Кияни поступилися Металісту — 1:3. І з перших хвилин господарі кинулися вперед, проте на перерву пішли програючи в рахунку. Все вирішив стандарт у виконанні синьо-жовтих. Харків’яни виконали подачу на дальню штангу зі штрафного, пішла знижка уздовж воріт і Бобков переправив м’яча до сітки.

У дебюті другого тайму Металіст подвоїв свою перевагу. Знову гостям допоміг стандарт. Подача кутового на дальню штангу стала проблемою для Арсенала і Птахів заштовхнув м’яча у ворота.

Арсенал зібрався з силами і зумів відіграти один м’яч вже незабаром. Педченко успішно запресингував захисника і воротаря суперника, і перекинув м’яча через кіпера. Проте, останнє слова у матчі все ж було за гостями. Забив знову ж таки Птахів — 3:1.

Зміна-Оболонь не залишила шансів Атлету, а ДАФ Дніпро розписала результативну нічию з сумською Барсою.

1 тур

4 вересня

ФА Арсенал (Київ) — Металіст (Харків) — 1:3 (відео)

Група 3

У дніпровському дербі перемогу святкували гравці ДВУФК Дніпро. Господарі не відчули супротиву з боку Інтера.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

ДЮСШ Металург на виїзді мінімально переграла одеський Чорноморець.

Моряки у домашньому матчі пролетіли. Фото chernomorets.odessa.ua.

У ще одному матчі туру Маріуполь вдома розгромив ДЮФК Чорноморець.

1 тур

4 вересня

ДВУФК (Дніпро) — Інтер (Дніпро) — 3:0 (відео)

Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 1:2 (1 тайм, 2 тайм)

Маріуполь — ДЮФК Чорноморець (Одеса) — 5:0 (відео).

11.09.2021

ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Маріуполь

ДВУФК (Дніпро) — Чорноморець (Одеса)

12.09.2021

Інтер (Дніпро) — ДЮФК Чорноморець (Одеса).

Група 4

Блискуче розпочали сезон гравці АФ Рух, які в домашньому матчі розгромили СДЮСШОР Прикарпаття — 6:1.

Команда Анатолія Беляя з перших хвилин захопила ініціативу у поєдинку і не віддавала її до кінця матчу. Вже у першому таймі рухівці мали безліч гольових моментів, які вдалося втілити у три забитих м’ячі. Спочатку Стрюков здалеку закинув м’яча у дев’ятку, потім Гаджиєву вдався результативний гол з-за меж штрафного. А ще за кілька хвилин Касарда прямим ударом зі штрафного зробив рахунок розгромним. Ще декілька разів гостей рятував каркас воріт.

Фото fcrukh.com.

Другий тайм розпочався з чергового голу Руху U-17: відзначився Панченко. А вже на 54-й хвилині рахунок став 5:0 — дубль оформив Касарда. Наприкінці матчу команди обмінялись забитими м’ячами, за рухівців відзначився Білевич. У підсумку — розгромна перемога жовто-чорних.

Львів у домашньому матчі мінімально поступився УФК-Карпати, у ще одному матчі туру Мункач розгромив ВІК-Волинь.

1 тур

4 вересня

АФ Рух (Львів) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 6:1 (відео)

Мункач (Мукачево) — ВІК-Волинь — 4:1 (відео)

Львів (Львів) — УФК-Карпати (Львів) — 0:1 (відео).

11.09.2021

СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — УФК-Карпати (Львів)

ВІК-Волинь (В.-Волинський) — Львів

АФ Рух (Львів) — Мункач (Мукачево).

Таланти УПЛ: здобутки молодих футболістів на початку сезону

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 51 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (22%, 38 голосов)