Гол Назара Волошина приніс перемогу юнацькій збірній України над Колосом

У контрольному матчі зустрічалися юнацька збірна України U-19 та Колос. Гра завершилася мінімальною перемогою підопічних Володимира Єзерського — 1:0

Підопічні Володимира Єзерського готуються до кваліфікаційного раунду Євро-2022 (U-19).

Сьогодні юнацька збірна України U-19, яка проводить збір під Києвом, провела другий товариський матч. Після перемоги над Ворсклою U-19 (2:0) підопічні Володимира Єзерського з мінімальним рахунком обіграли змішаний склад Колоса — 1:0.

За команду Олександра Поздєєва у цій грі були задіяні кілька гравців з головної обойми, а саме: Альваро Нгамба, Мамаду Данфа, Антон Салабай та Кирило Сенько. Також варто зазначити, що у складі юнацької збірної Україні у другому таймі на полі з’явився представник Колоса Олексій Малакі, який зіграв усі 45 хвилин.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Поєдинок завершився мінімальною перемогою збірної: точним ударом на 55-й хвилині відзначився нападник київського Динамо Назар Волошин.

Фото фейсбук Колоса.

Нинішній збір команди завершиться 7 вересня.

Товариський матч

Україна U-19 — Колос — 1:0

Гол: Назар Волошин (55).

Нагадаємо, що цей збір присвячено підготовці синьо-жовтих до кваліфікаційного раунду Євро-2022 (U-19), який проходитиме в Польщі із 6-го по 12 жовтня.

Перестарався Забарний: дуже хотів влучити, а пробив вище

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 51 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (22%, 38 голосов)