Металіст 1925 з голом 21-річного хабека обіграв Ворсклу (відео)

У контрольному матчі зустрічалася Ворскла та Металіст 1925. Гра завершилася перемогою харків’ян — 2:1. Переможний забитий м’яч у свій актив записав 21-річний хавбек Владислав Дмитренко

Тренерський штаб Металіста 1925 з перших хвилин випустив 18-річного захисника Аміра Квакіча. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний півзахисник Ібрагім Берете та 21-річний хавбек Владислав Дмитренко.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Ворскла і Металіст 1925, заповнюючи паузу на матчі збірних, провели контрольний поєдинок в Полтаві.

Харківська команда виграла 2:1 завдяки голам Задераки і 21-річного Дмитренка, а у Ворскли відзначився новачок Лукас Ранжел.

Фото vorskla.com.ua.

Ворскла — Металіст 1925 — 1:2

Голи: Ранжел (62) — Задерака (48), Дмитренко (72).

Металіст 1925: Шеліхов (Сидоренко, 46) — Фабіньо, Квакіч (Єрмаков, 63), Шершень  (Западня, 46), Ченбай (І. Коваленко, 76), Кравченко (Голодюк, 63), Савін (Протасов, 63), Батюшин, Задерака (Габелок, 63), Ременюк (Берете, 76), Марлісон (Дмитренко, 46; Ременюк, 81).

Не знадобився Металіст 1925 віддав 20-річного нападника в клуб Першої ліги

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)