Кубок України: дубль 21-річного Могильного не врятував Металург від поразки (відео)

У матчі третього попереднього етапу Кубка України зустрічалися запорізький Металург та Гірник-Спорт. Поєдинок завершився перемогою Гірника-Спорт — 3:2. Відзначаємо дубль 21-річного нападника Металурга Богдана Могильного

Тренерський штаб Металурга з перших хвилин випустив: 20-річного голкіпера Назара Байду, 21-річного хавбека Дмитра Піддубного, 20-річного захисника Данила Сидоренка, 19-річного захисника Максима Страдса, 20-річного хавбека Максима Лапка, 21-річного нападника Богдана Могильного, 21-річного нападника Володимира Білоцерковця. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Олексій Сидоров.

Тренерський штаб Гірника-Спорт довірив місце у складі: 21-річному захиснику Богдану Чуєву, 21-річному хавбеку Артему Мильченку, 19-річному хавбеку Артему Кулаковському. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний захисник Дмитро Шинкаренко, 20-річний нападник Єгор Твердохліб.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На початку матчу Гірник-Спорт провів кілька непоганих атак, але дві помилки з боку гостей призвели до того, що Металург забезпечив собі комфортний відрив завдяки дублю 21-річного Богдана Могильного. Форвард запоріжців холоднокровно зіграв в обох епізодах: спершу перекинув Андрія Кліщука ударом з-за меж штрафного, потім легко переграв голкіпера в дуелі віч-на-віч.

Вітання Могильному (№19). Фото фейсбук Металурга.

Та свою перевагу Металург так же швидко розгубив. На 32-й хвилині м’яч влучив у руку Максиму Страдсу і Ярослав Ямполь реалізував пенальті. Через дві хвилини все той же Ямполь видав чудову передачу на Вадима Яворського, який впевнено переграв Назара Байду.

Після перерви атаку Гірника-Спорт посилили Єгор Твердохліб та Андрій Понєдєльнік. Поява цих футболістів дала результат на початку другого тайму. З передачі Понєдєльніка Яворський оформив дубль. Замінами Металург теж намагався вплинути на гру. Поява Сидорова, Шалфєєва, Чорного додала атакувального потенціалу, проте бажаного ефекту не принесла. Гості втримали переможний результат.

Металург — Гірник-Спорт — 2:3

Голи: Могильний (19, 29) — Ямполь (32, з пенальті), Яворський (34, 51).

Металург: Байда —  Сидоренко (Шалфєєв, 67), Остапенко, Піддубний, Сокол, Страдс (Крапивний, 46), Загоруйко (Чорний, 78), Лапко (Воробєй, 78), Борисенко, Могильний (Сидоров, 67), Білоцерковець.

Гірник-Спорт: Кліщук —  Сафіханов, Кравчук (Шинкаренко, 88), Цвіренко, Чуєв, Сьомка, Ямполь (Паламар, 72), Мильченко, Яворський, Кулаковський (Твердохліб, 46), Клебер (Понєдєльнік, 46).

Не втримали 20-річний Сікан забив у дебютному матчі за збірну: Україна втрачає перемогу у Нур-Султані