Не наш трофей: Туреччина U-17 у серії пенальті виграє Bannicov Cup (відео)

У фінальному матчі Bannicov Cup зустрічалися юнацькі збірні України та Туреччини. Основний час зустрічі завершився результативною нічиєю — 1:1. У серії пенальті перемогу святкувала збірна Туреччини — 5:3

Суперники, можна сказати, почали матч без розвідки. Уже на 6-й хвилині Деркач мав відкривати рахунок, проте Байрам неймовірним чином потягнув удар українського півзахисника. За рахунок пресингу турки спробували притиснути господарів до воріт, але на 10-й хвилині пропустили контратаку. Ющенко віддав пас праворуч, здавалося, що м’ячем заволодіє Арікан, але його обікрав Кремчанін, який із кута воротарського потужним ударом пробив голкіпера гостей — 1:0.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 75-й хвилині захисні побудови господарів дали збій. Киличсой отримав оперативний простір у штрафному суперника й холоднокровно розібрався з Кравцем — 1:1. Кінцівка зустрічі також пройшла за невеликої переваги турків, але рахунок на табло не змінився. За регламентом змагань командам довелося виконувати серію пенальті, в якій кращими виявилися турецькі футболісти.

Владислав Кравець із Шахтаря пропускає пенальті. Фото Володимира Раснера.

BANNIKOV CUP

Фінал

Україна U-17 — Туреччина U-17 — 1:1 (по пенальті — 3:5)

Голи: Дмитрій Кремчанін (10) — Киличсой (75).

Серія пенальті: 0:1 Челік, 1:1 Євген Янович, 1:2 Бюлбюл, 2:2 Назар Балаба, 2:3 Йонтем, 3:3 Єгор Сизонюк, 3:4 Туран, 3:4 Микита Дзень (воротар), 3:5 Киличсой.

Україна U-17: Кравець — Балаба, Сизонюк, Д. Білоконь, Гусєв, Янчишин, Янович, Кремчанін, Деркач (Катрич, 64), Ющенко (Дебич, 46; Лисенко, 84), Панченко (Дзень, 46).

Туреччина U-17: Байрам — Бюлбюл, Коюнджу, Киргил, Йонтем, Біїлгін (Челік, 46), Каяр, Озбакчиши, Аджар (Туран, 66), Арикан, Киличсой.