Рух U-19 зазнав прикрої поразки у півфіналі міжнародного турніру

Гравці Руху U-19 завершили свої виступи на міжнародного турнірі COTIF. Підопічні Віталія Пономарьова у півфіналі поступилися ФК Альсірі — 1:2. Відзначимо, що на турнірі рухівці пропустили всього два м’ячі

Жовто-чорні в Іспанії стали сенсацією змагань, ставши єдиною командою зі стовідсотковим показником набраних очок у групі. У своєму квартеті рухівці перемогли однолітків з Валенсії (1:0), Ельче (1:0) та Кастельйону (2:0), але зупинились за крок до фіналу.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

До вашої уваги результати львівської команди на груповому турнірі.

Рух проти Кастельйону. Фото fcrukh.com.

У півфінальному матчі українці зустрічалися з ФК Альсірі. Поєдинок проходив у рівній боротьбі. Рухівці мали моменти аби відзначитись ще у першому таймі, але натомість пропустили у другому. Жовто-чорні не опустили руки та продовжили зі ще більшою силою йти в атаку, що призвело до гола на останній хвилині основного часу  — відзначився Шостак. Але, на жаль, вже через хвилину рухівці пропустили вдруге. Драматична поразка 1:2. Таким чином, підопічні Пономарьова залишають турнір за крок від фіналу.