19-річний Шуранов забив переможний гол за Нюрнберг

У матчі п’ятого туру німецької Бундесліги 2 зустрічалися Нюрнберг та Карлсруе. Гра завершилася перемогою Нюрнберга — 2:1. Відзначаємо дебютний у сезоні забитий м’яч 19-річного нападника Еріка Шуранова

Тренерський штаб Нюрнберга з перших хвилин випустив: 20-річного хавбека Тома Крауса та 19-річного нападника Еріка Шуранова.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Всі основні події у матчі розгорнулися у другому таймі. На 50-й хвилині Темпельманн вивів Нюрнберг уперед. Через 24 хвилини Шуранов закріпив перевагу господарів — 2:0. Відзначимо, що для Еріка це дебютний м’яч у нинішньому сезоні.

Почин Шуранова. Фото fcn.de.

На 82-й хвилині Батмаз скоротив відставання гостей, проте на більше гравців Карлсруе не вистачило — 2:1.

Після п’яти турів Нюрнберг з дев’ятьма очками посідає третє місце.

Нюрнберг — Карлсруе — 2:1

Голи: Темпельманн (50), Шуранов (74) — Батмаз (82).

Нюрнберг: Матеніа — Валентіні, Шиндлер, Серенсен, Хандверкер, Гайс, Краус, Темпельманн, Делі (Сувер, 90+1), Шуранов (Борквоскі, 75), Доведан (Думан, 90+1).