Ческе-Будійовіце з 21-річним Таловеровим програє Спарті

У матчі шостого туру Першої ліги Чехії зустрічалися Ческе-Будійовіце та Спарта. Гра завершилася мінімальною перемогою Спарти — 1:0. 21-річний захисник Максим Таловеров відіграв всі 90 хвилин

Тренерський штаб Ческе-Будійовіце з перших хвилин випустив 21-річного захисника Максима Таловерова. Укрїнець у цій грі відзначився попередженням. У другому таймі у гру увійшов 21-річний нападник Емануель Тольно.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Долю зустрічі вирішив епізод, який стався на 38-й хвилині, коли відзначився Ханко.  Цей забитий м’яч приніс перемогу Словану.