Нива виграла на виїзді завдяки голам молодих (відео)

У матчі п’ятого туру Першої ліги зустрічалися Кремінь та Нива. Гра завершилася перемогою тернопільців — 2:1. Відзначаємо забиті м’ячі: 21-річного хавбека Ниви Костянтина Бичека й 21-річного нападника  Андрія Різника та 21-річного нападника Кременя Максима Навроцького

Тренерський штаб Кременя з перших хвилин випустив: 18-річного захисника Артема Товкача, 21-річного хавбека Ореста Панчишина та 20-річного нападника Галату Дениса. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний нападник Максим Навроцький та 19-річний хавбек Сімон Галоян.

Тренерський штаб Ниви довірив місце у старті: 21-річному хавбеку Роману Волохатому, 21-річному хавбеку Бичеку Костянтину, 20-річному хавбеку Максиму Проціву та 21-річному нападнику Андрію Різнику. У другому таймі у гру увійшов 20-річний хавбек Козак Богдан.

Гості активно почали зустріч і на 19-й хвилині вийшли вперед. Семенина навісив зі штрафного, а Бичек зіграв на випередження і розстріляв ворота Мирного — 0:1. Через вісім хвилин підопічні Климовського збільшили свою перевагу. Головко збив Різника, і сам потерпілий 11-метровий реалізував — 0:2.

Костянтин Бичек (№23). Фото фейсбук Кременя.

В цілому, Нива грамотно грала за рахунком. На 80-й хвилині Білоус отримав друге попередження і Кремінь залишився в меншості. На 82-й хвилині Навроцький обіграв Механіва і забив у порожні ворота — 1:2. Несподіваний поворот у матчі. Зрівняти рахунок господарі так і не змогли. Таким чином, гра завершилася перемогою Ниви.

В атаку мчить Максим Навроцький (№9). Фото фейсбук Кременя.

Кремінь — Нива — 1:2

Голи: Навроцький (82) — Бичек (19), Різник (27 пенальті).

Вилучення: Білоус (80).

Кремінь: Мирний —  Бєлоусов, Курелєх, Головко, Товкач (Мурашов, 30), Сидоренко, Бичков (Білоус, 68), Панчишин, Кошман (Галоян, 77), Бойко (Авер’янов, 64), Галата (Навроцький, 75).

Нива: Механів —  Хруставка (Гатала, 17), Демчук, Вовченко, Дворовенко, Мороз, Семенина (Козак, 62), Волохатий (Дедух, 46), Проців, Різник (Малащук, 67), Бичек (Кисленко, 75).

Чемпіонат УПЛ. 5 тур: дебюти та голи кандидатів до молодіжної збірної України

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?