Чемпіонат УПЛ. 5 тур: дебюти та голи кандидатів до молодіжної збірної України

П’ятий тур Прем’єр-ліги запам’ятався відразу двома дебютними забитими м’ячами кандидатів до молодіжної збірної України. Йдеться про 18-річного форварда Маріуполя Артура Микитишина та 19-річного нападника азовців Дениса Світюхи (на фото №71)

Безумовно, головними подіями минулого туру УПЛ стали дебютні м’ячі молодих нападників Маріуполя: Дениса Світюхи та Артура Микитишина. Кандидати до молодіжної збірної відзначилися у воротах Зорі (3:4). Звертаємо увагу, що для Дениса цей матч взагалі став дебютним у найвищому українському дивізіоні.

Вперше забив у нинішньому сезоні і 18-річний півзахисник Шахтаря Георгій Судаков. Юний хавбек відкрив рахунок у матчі проти Чорноморця. Загалом, для Георгія це другий забитий м’яч у Прем’єр-лізі.

Також, в актив матч п’ятого туру може собі занести 20-річний хавбек Михайло Мудрик. Михайло зіграв всі 90 хвилин проти Чорноморця і відзначився двома асистами, які для цього стали дебютними на рівні Прем’єр-ліги.

Мудрик вітає Судакова. Фото shakhtar.com.

Дебютував в УПЛ 17-річний захисник Шахтаря (виступає за Маріуполь) Данило Удод. Він відіграв другий тайм матчу з Зорею. 18-річний захисник Руху Віталій Роман також вперше з’явився на полі на рівні УПЛ. Молодий захисник відіграв 73 хвилини у матчі з Дніпром-1 (0:2).

Роман проти Назаренка. Фото scdnipro1.com.ua.

Вперше у стартовому складі Шахтаря на полі з’явився 20-річний нападник Данило Сікан, який відіграв 80 хвилин.

Сікан атакує Чорноморець. Фото shakhtar.com.

На 49-й хвилині матчу з Маріуполем замість травмованого Микити Шевченка на полі з’явився 21-річний Дмитро Мацапура, для якого це дебют у нинішньому сезоні.

Серед негативу варто відзначити друге у сезоні вилучення 21-річного хавбека Чорноморця Богдана Білошевського.

Червона Білошевському. Фото chernomorets.odessa.ua.