Рух із юним захисником у складі грає внічию на виїзді

У матчі четвертого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Колос та Рух. Гра проходила у Ковалівці, на стадіоні Колос. Відзначаємо появу у стартовому складі Руху одного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився внічию — 1:1

Руслан Костишин з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишився 21-річний хавбек Станіслав Сорокін.

Леонід Кучук довірив місце у старті 18-річному захиснику Роману Дідику. У запасі залишилися: 21-річні хавбеки Василь Руніч та Остап Притула, а також 20-річний Ростислав Лях.

Долю першого тайму вирішив епізод, який стався на 24-й хвилині. Після подачі Оріховського відзначився Борячук — 0:1. Таким чином, команди пішли на перерву за мінімальної переваги гостей.

На 58-й хвилині другу жовту отримав Ром, тим самим залишився Колос у меншості. На 65-й хвилині підопічні Костишина зрівнюють рахунок. Нгамба ударив, а Новак підставив ногу і відправив м’яча у сітку — 1:1. На 75-й хвилині міг забивати Сітчінава, але нападник ковалівців влучив у стійку. На 80-й хвилині попередження отримав Дідик. У підсумку, гра завершилася результативною нічиєю.

Колос — Рух — 1:1

Голи: Новак (65) —  Борячук (24).

Вилучення: Ром (58).

Колос: Волинець — Гавриш, Новак, Ром, Саків, Задоя (Нгамба, 56), Дієго (Золотов, 60), Чурко, Нурієв (Мілько, 26), Костишин (Ільїн, 46), Лисенко (Сітчінава, 46).

Рух: Паньків — Карасюк, Дідик, Мисик, Федорчук, Климчук, Бойчук (Кузик, 83), Гагун, Борячук (Кондраков, 76), Оріховський (Кухарук, 90+4), Білий.

Чемпіонат U-19 Дуплет Карабіна вивів Рух на перше місце (відео)