20-річний нападник молодіжної збірної України дебютував у Лізі 1

У матчі першого туру чемпіонату Франції зустрічалися Труа та ПСЖ. Гра завершилася перемогою ПСЖ – 2:1. 20-річний український нападник Микола Кухаревич з’явився на полі на 80-й хвилині.

Тренерський штаб Труа з перших хвилин випустив 20-річного захисника Іссу Кабору. У другому таймі на полі з’явився 20-річний український нападник Микола Кухаревич. Для Миколи це дебюту у чемпіонаті Франції.

Господарі активно розпочали гру і вже на 9-й хвилині Ель-Хаджам відкрив рахунок у матчі. Проте, фаворити протистояння швидко оговталися і за дві хвилини вирішили долю гри. Спочатку. На 19-й хвилині Хакімі зрівняв рахунок, а на 21-й – Ікарді вивів ПСЖ уперед. Таким чином, гра завершилася перемогою ПСЖ – 2:1.

Труа – ПСЖ 1:2

Голи: Ель-Хаджам (9) – Хакімі (19), Ікарді (21)

Труа: Галлон – Каборе, Азамун, Ель-Хаджам (Зукру, 87), Жирадон, Коне – Шамбост (Бальде, 63), Куаме, Тард’є, Ріпар – Туегар (Кухаревич, 80)