Кривбас орендував у Шахтаря сина головного тренера: дебютував з перемоги (відео)

21-річний півзахисник Клім Приходько підписав контракт із Кривбасом. Орендна угода розрахована на один рік

Криворізький ФК Кривбас продовжує комплектацію складу на новий сезон, який команда проводить у Першій лізі. Клуб підписав контракт із п’ятнадцятим новачком цього літа. Склад Кривбасу поповнив 21-річний опорний півзахисник Клім Приходько. Кривбас орендував талановитого гравця у донецького Шахтаря строком на 1 рік з правом викупу.

Екс-гравець юнацьких збірних України Клім Приходько народився 9 лютого 2000 року в Кривому Розі. Син головного тренера Кривбасу Геннадія Приходька.

Професійна кар’єра

Динамо Київ (молодіжні команди) (2017-2018) — 12 матчів/1 гол, Шахтар Донецьк (молодіжні команди) (2017-2020) — 40/7, Маріуполь (2020), Ворскла U-21 Полтава (2020) — 17/7.

Чемпионат U-21, Шахтер, Колос, 11 тур, Клим Приходько, 2019

З м’ячем Клім Приходько. Фото shakhtar.com.

Збірна України

U-17 — 4 матчі, U-18, U-19 — 5 матчів.

У минулому сезоні за Шахтар U-21 у чемпіонаті України зіграв 18 матчів, забив 6 голів (1397 хвилин на полі, 7 попереджень).

Виступав за Шахтар в молодіжній Лізі УЄФА — 6 матчів.

Приходько-молодший вже встиг дебютувати за команду минулої неділі у домашньому матчі 2 туру Першої ліги проти Ниви — 1:0. Клім з’явився на полі на 82 хвилині на заміну замість Хобленка. Новачок обрав номер 6.