19-річний нападник приносить перемогу Волині у другому турі (відео)

У матчі другого туру Першої ліги зустрічалися Волинь та Поділля. Матч завершився перемогою лучан — 1:0. Переможний м’яч забив 19-річний нападник Богдан Кобзар

Тренерський штаб Волині з перших хвилин випустив: 19-річного захисника Максима Сасовського, 19-річного нападника Олександра Чернова, 21-річного захисника Олександра Климця, 20-річного хавбека Артура Рябова, 18-річного хавбека Дмитра Янчука, 19-річного нападника Богдана Кобзаря. На 37-й хвилині на полі з’явився 18-річний нападник Денис Теслюк.

У другому таймі у гру увійшли: 19-річний захисник Владислав Мороз, 19-річний хавбек Станіслав Кристін, 21-річний хавбек Назарій Богомаз.

Тренерський штаб Поділля з перших хвилин випустив 20-річного нападника Станіслава Мораренка. У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Станіслав Коваль.

Долю зустрічі вирішив епізод, який стався на початку другого тайму. Альберт Шахов випустив на поле Назарія Богомаза. Той одразу ж заробив штрафний, після подачі якого Максим Войтіховський скинув головою в центр, а Кобзар на мить випередив голкіпера та проштовхнув м’яча у сітку — 1:0.