Всього чотири хвилини вистачило 19-річному Фрімпонгу для дебютного м’яча в УПЛ

У заключному матчі другого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Інгулець та Зоря. Гра проходила на стадіоні Зірка у Кропивницькому. Відзначаємо появу у стартових складах команд двох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився впевненою перемогою Зорі — 5:1. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного нападник Овусу Фрімпонга

Сергій Лавриненко з перших хвилин випустив 21-річного нападника Стефена Майкла Гопея.

Віктор Скрипник довірив місце у складі 20-річному нападнику Аллахяру Сайядманешу. У запасі залишилися: 21-річний воротар Дмитро Мацапура, 21-річний захисник Ігор Снурніцин, 19-річний захисник Денис Нагнойний та 19-річний нападник Овусу Фрімпонг.

Гості активно розпочали гру і за дві хвилини забили два м’ячі. Владислав Кочергін двічі пробив з-за меж штрафної і Гальчук не зміг нічого вдіяти з цими ударами. Блискуча гра одного із лідерів Зорі. Таким чином, команди пішли на перерву за переваги гостей.

На 51-й хвилині рахунок стає розгромним. Знову ж таки відзначився Владислав Кочергін — хет-трик для героя матчу. На 75-й хвилині господарі скорочують відставання у рахунку. Забив Сітало — 1:3. На 82-й хвилині свій дебтний м’яч за Зорю забив Крістіан — 1:4. На 87-й хвилині у гру увійшов Ігор Снурніцин. Для Ігоря це дебют за Зорю. На 88-й хвилині на полі з’явився Овусу Фрімпонг. На 90+2 хвилині молодий ганський нападник забив свій дебютний м’яч в УПЛ.

У підсумку, гра завершилася перемогою Зорі.

Інгулець — Зоря — 1:5

Голи: Сітало (75) — Кочергін  (6, 7, 51), Крістіан (82), Фрімпонг (90+2).

Інгулець: Гальчук — Салем, Запорожець, Полегенько, Коробенко, Сітало, Шишка (Шарай, 60), Павлов (Козак, 60), Ковальов, Опанасенко, Гопей.

Зоря: Шевченко — Вернидуб, Фаворов (Руфаті, 78), Імереков (Снурніцин, 87), Хомченовський, Кочергін, Назарина, Булеца, Громов (Фрімпонг, 88), Шахаб (Луньов, 78), Аллахяр (Крістіан, 78).

Чемпіонат U-19: Зоря й досі без перемог (відео)