19-річний захисник приносить Карпатам Галич перемогу у грі з Чайкою (відео)

У матчі другого туру чемпіонату Другої ліги (Група А) зустрічалися Карпати Галич та Чайка. Гра завершилася перемогою господарів — 1:0. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного захисника Олега Берези

Тренерський штаб Карпат Галич з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Тимофія Калинчука, 19-річного захисника Даніловського Романа, 19-річного захисника Олега Березу, 19-річного нападника Назара Сущака, 19-річного Бея Андрія, 19-річного хавбека Богдана Мордаса, 19-річного нападника Романа Лісовика. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний хавбек Володимир Шевчук та 19-річний захисник Дмитро Сеницький.

Тренерський штаб Чайки з перших хвилилн випустив: 21-річного хавбека Іллю Малишкіна, 18-річного хавбека Андрія Соловйова, 21-річного захисника Дмитра Шакуна, 21-річного хавбека Артура Аракеляна.

У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Василенко Станіслав.

Долю зустрічі вирішив епізод, який стався на 77-й хвилині. Переможний для львів’ян м’яч забив молодий захисник Олег Береза.

Карпати Галич — Чайка — 1:0

Гол: Береза (77).

Карпати Галич: Зеленський — Калинчук, Даніловський, Деда (Синицький, 87), Бей (Вичіжанін, 62), Сущак (Шевчук, 74), Мордас, Береза, Лебедь, Лісовик, Мелінишин.

Чайка: Злотар — Лига, Нівалдо (Довгий, 74), Тименко (Василенко, 57), Музиченко, Малишкін (Бартощук, 46), Погранічний (Кузнєцов, 82), Соловйов, Шакун, Мосіюк, Аракелян (Русьян, 56).