20-річний нападник Труа Кухаревич відіграв 34 хвилини проти Бордо

У контрольному матчі зустрічалися Труа та Бордо. Гра завершилася внічию — 1:1. 20-річний нападник Труа Микола Кухаревич вийшов на поле у другому таймі

Тренерський штаб Труа з перших хвилин не випустив жодного гравця  з реєстру Золотого Таланта. На 56-й хвилині матчі на полі з’явився 20-річний український нападник Микола Кухаревич.

Гравці Труа на 64-й хвилині відкрили рахунок у матчі — 1:0. На 73-й хвилині Бордо залишився у меншості, було вилучено Мешера. Зрівняли рахунок гравці Бордо на 90-й хвилині, м’яч у свій актив записав Джиммі Бріан — 1:1.

Труа — Бордо — 1:1

Голи: Тардеу (64) — Бріан (90).

Вилучення: Мешер (73).

Труа: Галон — Чамбост (Домінгес, 56), Джирадон, Каборе, Тардеу (Мазу, 58), Азамун (Бомбо, 88), Ларусі, Лумека (Кухаревич, 56), Н’Гессан (Крастев, 82), Ріпар, Ель-Хаджам (Салмієр, 48).

Наші за кордоном Нюрнберг із 19-річним Шурановим у складі вдруге поспіль грає внічию