Торпедо-БелАЗ із 20-річним українцем у старті розгромно програє у єврокубках

У матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій зустрічалися Торпедо-БелАЗ та Копенгаген. Гра завершилася перемогою датчан — 5:0. 20-річний захисник білоруської команди Алан Ауссі зіграв всі 90 хвилин. Відзначаємо дублі 18-річних нападників Віліама Бовінга та Расмунда Холунда

Тренерський штаб Торпедо-БелАЗ з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Алана Ауссі, 21-річного захисника Дениса Гружевського й 20-річного нападнику Шахрона Самієва. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Кіріл Кіріленко.

Перший матч завершився перемогою Копенгагена — 4:1, тому другий поєдинок був формальністю. Гра пройшла за повної переваги гостей і завершилася впевненою перемогою. За Копенгаген забивали: Дікс, двічі 18-річний нападник Віліам Бовінг та двічі 18-річний нападник Расмунд Холунд.

Торпедо-БелАЗ — Копенгаген — 0:5

Голи: Дікс (27), Бовінг (66, 75), Холунд (68, 90+3).

Торпедо-БелАЗ: Бушма — Устінов (Бурко, 71), Яшин, Ауссі, Гружевський (Астахов, 79), Премудров, Павлюковец, Антілевскі, Ніколаєвіч (Макаров, 63), Габовда, Самієв (Кіріленко, 63).

Ліга конференцій: Ворскла у драматичному матчі програє фінам і вилітає з єврокубків