Ліга конференцій: Ворскла у драматичному матчі програє фінам і вилітає з єврокубків

У матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій зустрічалися Ворскла та КуПС. Гра проходила у Полтаві, на стадіоні ім. Бутовського. Відзначаємо появу у складах команд трьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Основний час зустрічі завершився внічию, а в екстратаймі перемогу святкував КуПС — 3:2

Юрій Максимов з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Наджееба Якубу та 21-річного хавбека Ібрахіма Кане. У запасі залишилися: 18-річний голкіпер Павло Ісенко та 20-річний нападник Данило Кравчук.

Сімо Валакарі довірив місце у складі 20-річному захиснику Ханрі Тойвомякі.

У запасі залишилися: 17-річний голкіпер Самі Ріссанен, 20-річний хавбек Аксель Від’єског.

Перший тайм пройшов за рівної боротьби та без моментів. Всі основні події у матчі відбулися у другій половині зустрічі.

На 48-й хвилині після передачі Степанюка відзначився Тілль — 1:0. Проте, вже через хвилину Себбан красивим ударом зрівняв рахунок. На 55-й хвилині Скляр ударом головою знову виводить українців уперед — 2:1. Надзвичайно багатий на події початок другого тайму.

На 90+3 хвилині Ніссіля зрівняв рахунок у матчі — 2:2. Українці знову пропускають у компенсований час.

У підсумку, основний час зустрічі завершився внічию. Команди вирішать переможця у додатковий час.

На 90+5 хвилині полтавчани залишилися у меншості, за гру прямою ногою арбітр вилучив Кушніренка. На 112-й хвилині після навісу Боатенга Лукас Рангел виводить КуПС вперед — 2:3. На 114-й хвилині з вигідної позиції Челядін не влучив у ворота. Гра завершилася перемогою фінів. Ворскла завершує євросезон.

Ворскла — КуПС — 2:3

Голи: Тілль (48), Скляр (55) — Себбан (49), Ніссіля (90+3), Рангел (112).

Вилучення: Кушніренко (90+5).

Ворскла (3-4-2-1): Різник — Чеснаков (Луізао, 106), Тамм, Бондаренко — Пердута, Пуцлін (Челядін, 63), Тілль, Якубу (Кушніренко, 79) — Кане (Пешич, 105), Скляр — Степанюк (Вакула, 106).

КуПС (4-4-2): Крейдль — Каррільо, Томас (Хейнонен, 86), Тойвомякі (Хаарала, 81), Хямялайнен (Рангел, 65,) — Себбан, Аджей-Боатенг, Поповіч (Ніссіля, 63), Узочукву — Удо, Ікауніекс (Макдональд, 91).