19-річний український захисник Кротоне Якубів потрапив до заявки на гру з чемпіоном Італії

У контрольному матчі зустрічалися міланський Інтер та Кротоне. Спаринг завершився перемогою Інтера — 6:0. Відзначимо, що 19-річний український захисник Серджіо Якубів просидів весь матч на лаві запасних

Тренерський штаб Інтера з перших хвилин випустив 20-річного нападника Мартіна Сатріано. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний хавбек Люсьєн Агуме, 19-річний нападник Едді Сальседо, 19-річний хавбек Лоренцо Моретті, 18-річний нападник Франко Карбоні, 18-річний захисник Маттіа Санотті, 18-річний захисник Едоардо Соттіні.

Тренерський штаб Кротоне з перших хвилин випустив 19-річного хавбека Луїса Рохеса. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний воротар Джанлука Саро, 20-річний нападник Джованні Брузаніті, 19-річний нападник Муса Джувара.

19-річний український захисник Серджіо Якубів на полі так і не з’явився.

Інтер в рамках контрольного матчу зустрічався з Кротоне і досяг переконливої перемоги. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника Мартіна Сатріано.

Команда Сімоне Індзагі відправила у ворота суперника по три м’ячі в кожному з таймів — забивало шість різних гравців.

Інтер — Кротоне — 6:0

Голи: Сатріано (9), Дімарко (22), Чалханоглу (26), Пінамонті (55), Сенсі (57), Брозовіч (64).

Інтер (3-5-2): Хандановіч — Шкриньяр, де Врей, Коларов, Дарміан, Найнгголан, Брозович, Чалханоглу,  Дімарко, Сатріано, Пінамонті.

Кротоне (3-4-2-1): Фест — Недельчару, Марроне, Мондоніко, Рісполі, Занеллато, Вулич, Моліна, Борелло, Рохас, Каргбо.

Наші за кордоном Торпедо-БелАЗ із 20-річним українцем у старті розгромно програє у єврокубках