Рух із голом 21-річного Руніча переграє Прикарпаття (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Прикарпаття та Рух. Спаринг завершився перемогою львів’ян — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного хавбека Василя Руніча

Тренерський штаб Прикарпаття з перших хвилин випустив: 19-річного хавбека Олега Леня, 21-річного хавбека Володимира Рудюка, 20-річного Владислава Семотюка.

У другому таймі у гру увійшли: 20-річний воротар Роман Сердюк, 20-річний нападник Юрій Радульський.

Іван Федик з перших хвилин випустив: 17-річного захисника Богдана Слюбика, 20-річного хавбека Олексія Сича, 17-річного хавбека Івана Варфоломеєва, 18-річного нападника Ярослава Карабіна, 18-річного хавбека Марка Сапугу, 21-річного хавбека Василя Руніча. У другому таймі у гур увійшли: 17-річний захисник Віталій Холод та 18-річний нападник Ілля Квасниця.

Наче грім серед ясного неба став забитий м’яч Ростислава Волошиновича на екваторі першого тайму. Хавбек Прикарпаття обігрався у стінку із Семотюком та метрів із 10-ти розстріляв ворота Паньківа — 1:0 на користь господарів.

Марко Сапуга проти прикарпатців. Фото фейсбук Руха.

А під завісу першого тайму підопічні Івана Федика відновили статус-кво. Карабін у центрі поля обікрав футболіста Прикарпаття, віддав передачу на Кондракова, Данііл підключив до атаки Альваренгу, який увірвався у штрафну гостей правим флангом. Аргентинець своїм шансом скористався сповна та влучно пробив у лівий кут — 1:1.

Зрештою, територіальна перевага жовто-чорних на 65-й хвилині далася взнаки. Альваренга метрів із 18-ти пробив у лівий кут, кіпер прикарпатців постріл аргентинця парирував. На добиванні першим був Василь Руніч, який переправив м’яча у ворота.