19-річний кіпер пропустив, та Металіст 1925 таки виграв спаринг (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Металіст 1925 та Кривбас. Спаринг завершився перемогою харків’ян — 3:1

Тренерський штаб Металіста 1925 з перших хвилин випустив 19-річного голкіпера Максима Коваленка й 20-річного хавбека Дмитра Криськіва.

У складі Кривбасу не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Гості грали гостріше попереду, й наприкінці тайму були винагороджені. Западня допустив грубу помилку на власній половині поля: Васін підхопив м’яча та прострілив у воротарський, звідки точно пробив Щедрий — 0:1.

На 78-й хвилині до проблем у захисті Кривбаса призвела чергова флангова передача. Жичиков на мить випередив Коцюмаку, розстрілявши ворота з близької відстані — 1:1. Криворіжці дещо розгубилися, віддавши ініціативу, і суперник зумів забити другий гол. На 85 хвилині Батюшин точно пробив у дальній кут з меж штрафного — 2:1.

Максим Коваленко. Фото metalist1925.com.

Гордієнко був близький наприкінці гри, аби зрівняти рахунок, але трохи не влучив у ворота з меж штрафної. Останнє слово залишилося за харків’янами, коли Пономар замкнув поперечну передачу з правого флангу.

Металіст 1925 — Кривбас — 3:1

Голи: Жичиков (78), Батюшин (85), Пономар (90+1) — Щедрий (43).

Металіст 1925: М. Коваленко — Жичиков, Ткачук, Шершень, Западня, Габелок, Протасов, Криськів, Голодюк, Батюшин, Пономар.

Кривбас: Сарнавський — Татарков, Заїменко, Зотько (Прокопчук, 29), Коцюмака, Рябов, Гордієнко, Гонсалвес (Збунь, 68), П’ятов, Щедрий, Васін (Пирогов, 88).