20-річний Мудрик приносить перемогу Шахтарю у спарингу (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Шахтар та німецький Тюркгюджю. Поєдинок завершився перемогою українців — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного хавбека Михайла Мудрика

Тренерський штаб Шахтаря з перших хвилин випустив: 19-річного голкіпера Анатолія Трубіна, 18-річного захисника Марка Мампассі, 20-річного хавбека Артема Бондаренка, 18-річного хавбека Георгія Судакова, 18-річного Олега Очеретька. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний хавбек Тете, 20-річний Михайло Мудрик та 20-річний Данило Сікан.

Загалом уся перша половина проходила за відчутної переваги Шахтаря, однак реалізувати її вдалося лише за дві хвилини до перерви. Судаков, котрий разом із Трубіним уже повернулися зі збірної України, розігнав контратаку й заграв Манора Соломона, якого збили у штрафному. Зароблений пенальті впевнено пробив сам ізраїльтянин, розвівши м’яча і воротаря по різним кутам, — 1:0.

На 81-й хвилині Слишкович виграв верхову боротьбу та зрівняв рахунок. Однак віддавати німцям перемогу гірники не збирались, і вже на 85-й хвилині після багатоходової комбінації, розіграної від власних воріт, на передачу Додо відгукнувся Михайло Мудрик, замкнувши дальню стійку — 2:1.

Данило Сікан дуже старається. Фото shakhtar.com.

Шахтар — Тюркгюджю — 2:1

Голи: Соломон (43, пенальті), Мудрик (85) — Слишкович (81).

Шахтар: Трубін — Конопля (Додо, 61), Мампассі (Марлон, 61), Бондаренко, Сіпріано (Корнієнко, 61), Маркос, Танковський (Майкон, 61), Судаков (Педріньо, 61), Очеретько (Тете, 61), Соломон (Мудрик, 46), Дентіньо (Сікан, 61).