Інгулець без проблем переграє новачка Першої ліги (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Інгулець та криворізький Кривбас, що виступатиме тепер у Першій лізі. Поєдинок завершився перемогою клубу УПЛ — 2:0

Тренерський штаб Кривбасу з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний захисник Гліб Попчук та 18-річний нападник Євгеній Ніколашин.

Тренерський штаб Інгульця відмовився надавати склад команди.

Обидва голи були забиті у першому таймі. На початку гри відзначився новачок Інгульця Владислав Шарай.

На 33-й хвилині Андрій Мостовий зрізав м’яча у власні ворота і встановив остаточний рахунок у матчі.

Фото фейсбук Інгульця.

Цим спарингом Інгулець завершив перший етап підготовки до нового сезону. 2-17 липня команда Сергія Лавриненка проведе збір у Болгарії, в рамках якого зіграє п’ять товариських матчів.

Інгулець — Кривбас — 2:0

Голи: Владислав Шарай (6), Мостовий (33).

Кривбас: Сарнавський (Льопка, 30;  Черниш, 60) —  Маліновський (ГНП, 46),  Заїменко (ГНП, 46; Попчук, 75), Зотько (Фатєєв, 46), Мостовий (Коцюмака, 46) — Рябов (Яровой, 30; Пирогов, 60),  Гордієнко (ГНП, 46), Татарков (Горват, 46), Говедаріца (П’ятов, 46; Ніколашин, 81), Щедрий (Збунь, 46; Козак, 81) — Васін (Квасов, 46).

Почин: Шахтар з голами молодих талантів громить Санкт-Йоганн (відео)