Неймовірний овертайм: Іспанія з голом 21-річного нападника виходить до чвертьфіналу Євро (відео)

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи зустрічалися збірні Іспанії та Хорватії. Поєдинок завершився перемогою Іспанії в додатковий час — 5:3. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного нападника Феррана Тореса та автогол 18-річного хавбека Педрі

Тренерський штаб збірної Іспанії з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Еріка Гарсію, 21-річного нападника Феррана Торреса та 18-річного хавбека Педрі.

У складі Хорватії вийшов 19-річний захисник Йошко Гвардіол.

На 20-й хвилині досить несподівано хорвати вийшли уперед. 18-річний Педрі віддав пас на Унаї Сімона, який незграбно зіграв і м’яч залетів у ворота — 0:1. На 38-й хвилині Сарабія зрівняв рахунок — 1:1. На початку другого тайму Аспілікуета вивів іспанців уперед — 2:1. На 77-й хвилині 21-річний нападник Ферран Торрес майстерно прибрав захисника і пробив точно у кут — 3:1.

Здавалося, що ім’я переможця вже відоме, проте хорвати проявили характер. На 85-й хвилині Оршіч скоротив відставання у рахунку, а у компенсований час забив Пашаліч — 3:3. Доля зустрічі вирішувалася в овертаймі, в якому іспанці забили двічі. Відзначалися Мората та Оярсабаль. Іспанія виходить у чвертьфінал.

Іспанія — Хорватія — 5:3

Голи: Сарабія (38), Аспілікуета (57), Ферран Торрес (77), Мората (100), Оярсабаль (103) — Педрі (20, автогол), Оршіч (85), Пашаліч (90+2).

Хорватія: Ліваковіч — Юрановіч (Брекало, 74), Віда, Чалет-Цар, Гвардіол — Модріч (Іванушец, 114), Брозовіч, Ковачіч (Будимір, 79) — Влашіч (Пашаліч, 79), Петковіч (Крамаріч, 46), Ребіч (Оршіч, 67).

Іспанія: Симон — Аспілікуета, Лапорт, Пау Торрес (Ерік Гарсія, 72), Гайя (Альба, 78) — Коке (Фабіан Руїс, 78), Бускетс (Родрі, 102), Педрі — Ферран Торрес (Оярсабаль, 88), Мората, Сарабія (Ольмо, 72).

Лауреат Воротар Шахтаря утримує лідерство серед кращих футболістів України категорії U-21