Без перемог: луганська Зоря з молодими талантами провела два спаринги (відео)

Зоря продовжує підготовку до нового сезону. Підопічні Віктора Скрипника у Туреччині зіграли два спаринги. Матч проти Ботева завершився внічию, а поєдинок з Пролетером українська команда програла

Тренерський штаб Зорі на матч з Пролетером випустив: 21-річного голкіпера Дмитра Мацапуру, 19-річного захисника Дениса Нагнойного, 19-річного нападника Аллахяра Сайядманеша та 21-річного нападника Даниїла Алефіренка. У другому таймі у гру увійшли: 17-річний воротар Олександр Сапутін та 18-річний хавбек Максим Хлань.

На 14-й хвилині Пролетер повів у рахунку. Атака пішла нашим лівим флангом, гравець суперника увійшов в штрафну, зробив навіс і нападник гостей замкнув цю передачу — 1:0.

На 22-й хвилині рахунок став вже 2:0 на користь суперника. На 80-й хвилині м’яч опинився у Аллахяра, іранський форвард вбіг до штрафного, був атакований захисником, м’яч опинився у Дениса Янакова, який швидко і чітко розстріляв ворота Пролетера — 1:2.

Зоря — Пролетер — 1:2

Голи: Янаков (80) — (14), (22).

Зоря: Мацапура (Сапутін, 61) — Алефіренко, Алібеков (Янаков, 58), Сайядманеш, Імереков, Хомченовський, Нагнойний, Назарина,  Руфаті, Шахаб, Ємець (Хлань, 64).

На матч проти Ботева Віктор Скрипник не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшов 17-річний воротар Антон Жилкін.

На 14-й хвилині Маркіньос зробив ривок і пробив метрів з 22-х точно в кут воріт.

Хороша комбінація Зорі на 49-й хвилині вилилася в забитий гол. Владислав Кабаєв прибрав гравця, увійшов в штрафну, прибрав ще одного, віддав на Владислава Кочергіна, той пробив, голкіпер зреагував, але Олександр Гладкий бездоганно зіграв на добиванні — 1:1.

Зоря — Ботев — 1:1

Голи: Гладкий (49) — Маркіньос (14).

Зоря: Шевченко (Жилкін, 63) — Булеца, Цвек, Фаворов, Гладкий, Громов, Жуніньо, Кабаєв, Казаков, Кочергін, Вернидуб.

Прилетіло Молоді голкіпери Дніпра-1 пропустили три м’ячі від Ворскли (відео)