Молоді голкіпери Дніпра-1 пропустили три м’ячі від Ворскли (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Ворскла та Дніпро-1. Спаринг завершився розгромною перемогою полтавців — 3:0. Звертаємо увагу на присутність у складах команд низки гравців з реєстру Золотого Таланта

Тренерський штаб Ворскли з перших хвилин випустив: 18-річного захисника Євгена Павлюка, 17-річного хавбека Данііла Хрипчука, 17-річного півзахисника Івана Нестеренка, 19-річного нападника Данила Кравчука та 21-річного нападника Оскара Мкомолу. На 31-й хвилині у гру увійшов 17-річний голкіпер Павло Ісенко.

У другому таймі у гру увійшов 21-річний захисник Ібрахім Кане.

Тренерський штаб Дніпра-1 довірив місце у складі: 19-річному голкіперу Мирославу Зновенку, 19-річному хавбеку Арсенію Батагову, 21-річному хавбеку Костянтину Домарацькому, 18-річному нападнику Богдану Горі, 19-річному нападнику Валентину Рубчинському та 17-річному хавбеку Єгору Ярмолюку.

У другому таймі у гру увійшли: 17-річний воротар Ян Кінарейкін, 18-річний захисник Максим Кононов, 19-річний півзахисник Андрій Кіреєв, 19-річний півзахисник Максим Соловйов, 21-річний хавбек Олександр Назаренко, 20-річний хавбек Кирило Ховайко, 18-річний хавбек Іван Матюшенко.

Полтавці проти Зновенка. Фото vorskla.com.ua.

Ворскла відзначалася швидкими контратаками, одна з яких призвела до призначення штрафного. Челядін метрів із 18-ти пробив бездоганно — у дев’ятку. Цей гол залишився єдиним у першому таймі.

А ось друга половина гри залишилася повністю за господарями. Ворскла грала складом, наближеним до основного, і використовувала знайому схему з трьома центрбеками. Вони надійно грали у захисті, а швидкі фланги були запорукою гострих атак. Господарі створили достатньо моментів, забивши ще двічі. Красивий гол вдався Пуцліну, який поцілив здалеку у верхній кут. А крапку у матчі поставила атака, яку Ворскла провела через все поле, вийшовши з-під пресингу від власних воріт, і завершила ударом з близької відстані Степанюка — 3:0.

Ворскла — Дніпро-1 — 3:0

Голи: Челядін (26), Пуцлін (64), Степанюк (85).

Ворскла (1 тайм): Ткаченко (Ісенко, 31) — Куценко, Павлюк, Хрипчук, Мельничук, Челядін, Луїзао, гравець на перегляді, Нестеренко, Кравчук, Мкомола.

Ворскла (2 тайм): Ісенко (Різник, 64) — Чеснаков, Яворський, Тамм, Пердута (Черниш, 57), Пуцлін, Тіль, Якубу, Скляр, Кане, Степанюк.

Дніпро-1 (1 тайм): Зновенко — Лучкевич, Сваток, Батагов, Домарацький, Джурасек, Ігнатенко (Матюшенко, 31), Когут, Гора, Рубчинський, Ярмолюк.

Дніпро-1 (2 тайм): Кінарейкін — Кононов, Адамюк, Логінов (Матюшенко, 53), Кіреєв, Соловйов, Піхальонок, Назаренко, Ховайко, Вагнер, Русин.

Спаринг: Інгулець двічі влучив у ворота, Колос — у поперечку (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)