Еліт Ліга U-16: ДВУФК — чемпіон України, УФК-Карпати — бронзовий призер (відео)

Двома матчами завершився поточний сезон Еліт ліги ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2005 року народження). Бронзовими призерами змагань стали гравці УФК-Карпати, а у фінальному матчі перемогу святкували гравці ДВУФК

У матчі за третє місце зустрічалися Шахтар  та УФК-Карпати. Поєдинок завершився перемогою львів’ян — 2:1. Рахунок ударом з пенальті на 25 хвилині матчу відкрили донеччани, карпатівці відігрались вже по перерві: Андрій Ломницький після подачі кутового головою пробив під поперечку. Перемогу львівській команді після фантастичного проходу зі своєї половини поля Артура Шаха приніс завершальний удар вже з лінії воріт Олександра Федька — 2:1.

Таким чином, УФК-Карпати завершують сезон на мажорній ноті і стають бронзовими призерами.

У фінальному матчі зустрічалися Динамо та ДВУФК. Динамівці пропустили першими вже на 7-й хвилині, коли Войцеховський пройшов двох суперників та впевненим ударом спрямував м’яча у сітку.

На 17-й хвилині Грохольський відкотив на Гусєва, і той з центра штрафного вразив ціль, відновивши рівновагу у рахунку — 1:1.

На 67-й хвилині завдяки автоголу Сизонюка дніпряни знову вийшли уперед — 2:1. Проте, динамівці не знітилися, і вже через три хвилини змогли відігратися, теж скориставшись стандартним положенням: Янчишин виконав подачу, воротар перевів м’яча у стійку, від неї він відскочив до Гусєва, який і переправив його у сітку, оформивши дубль — 2:2.

Тож основний час поєдинку завершився унічию, і переможець визначався у серії післяматчевих пенальті. Одинадцятиметрові удари краще виконали дніпровці, здобувши звання чемпіонів України. Динамівці ж отримали срібні нагороди.

Еліт ліга. U-16

Матч за 3-є місце

25 червня

Шахтар (Донецьк) — УФК-Карпати (Львів) — 1:2

Фінал

26 червня

ДВУФК (Дніпро) — Динамо (Київ) — 2:2 (по пенальті — 4:2) (відео)

Еліт ліга U-17: Динамо та Шахтар в очному протистоянні розіграють золоті медалі (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (26%, 104 голосов)
  • Родіон Плакса (Маріуполь) (21%, 86 голосов)