Кремінь з голом 20-річного нападника грає внічию з Альянсом (відео)

У матчі заключного туру Першої ліги зустрічалися Альянс та Кремінь. Гра завершилася результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника Кременя Галати Дениса

Тренерський штаб Альянса з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

У складі Кременя на полі з’явився 20-річний нападник Денис Галата. У другому таймі у гру увійшов 18-річний півзахисник Владислав Молько.

На 38-й хвилині Кремень цілком заслужено забив. Бичков промчав правим флангом, прострілив у штрафну, і Галата в падінні з району 11-метрової позначки влучив у ціль. 0:1.

Денис Галата (№20). Фото: Ілона Купавка.

Відігралися господарі швидко. Агапов також промчав правим флангом, і його у штрафній завалив Сантос. Сам Агапов і реалізував вирок арбітра. 1:1.

Матч завершився результативною нічиєю. Альянс фінішує шостим, а Кремінь — передостаннім.

Альянс — Кремінь — 1:1

Голи: Агапов (43, пенальті) — Галата (38).

Альянс: Єфанов — Герт, Пікуль, Неплях, Пісний (Осадчий, 68), Лебеденко (Шпирьонок, 81), Піднебенной (Шарай, 58), Ярошенко, Агапов, Сидоренко (Лучик, 58), Загинайлов (Зубков, 58).

Кремінь: Олійник — Бєлоусов, Курелєх, Сантос (Мілєсін, 46),  Головко, Мягков (Молько, 90), Демченко, Семенов, Бичков, Білоус (Мурашов, 62), Галата.

Кадри 18-річний дебютант не потрапив до заявки збірної на гру з Нідерландами

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)