Гол 21-річного хавбека не врятував Гірник-Спорт від поразки у грі з чемпіоном (відео)

У матчі заключного туру Першої ліги зустрічалися Гірник-Спорт та Верес. Матч завершився перемогою рівненців — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного хавбека Гірника-Спорт Назарія Богомаза

Тренерський штаб Гірника-Спорт з перших хвилин випустив 21-річного нападника Велєва Вячеслава й 20-річного нападника Єгора Твердохліба. У другому таймі у гру увійшли 21-річні хавбеки Тарас Дмитрук та Назарій Богомаз.

Тренерський штаб Вереса з перших хвилин випустив 19-річного захисника Артема Данилюка та 19-річного захисника Ігоря Гука. Для Гука це дебют у Першій лізі.

На екваторі тайму гості забили. Олександр Савошко, який у цій грі виконував функції правого латераля, прострілив справа, після рикошету від захисника господарів м’яч опинився у Валерія Кучерова, який не залишив шансів голкіперу потужним ударом з десяти метрів — 0:1.

На 77-й хвилині Віталій Дахновський наважився на удар з-за меж штрафного  і це стало несподіванкою для голкіпера горішньоплавненців: м’яч прослизнув у ближній кут воріт Романа Жмурка — 0:2.

Наприкінці гри Назарій Богомаз зумів провести гол престижу, відгукнувшись на передачу партнера з глибини поля — 1:2. Дебютний м’яч для молодого хавбека.

Гірник-Спорт фінішує дев’ятим, а Верес виграє Першу лігу.

Гірник-Спорт — Верес — 1:2

Голи: Богомаз (90) — Кучеров (29), Дахновський (77).

Гірник-Спорт: Жмурко — Велєв, Чуєв, Краєв, Кравченко, Чепелюк (Дедух, 57), Сьомка (Дмитрук, 52), Павліш, Твердохліб (Литовченко, 83), Чередниченко, Вентура (Богомаз, 88).

Верес: Бабійчук — Савошко, Гук, Махнєв, Гончаренко, Данилюк (Гегедош, 56), Дахновський, Кучеров, Тимофієнко, Сергійчук, Гайдучик.

Вища ліга ДЮФЛУ: команда з Київської області виграла золото чемпіонату U-16 (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)