Рух: прогрес Кухаревича та Притули, дебюти 16-річних талантів

Іван Федик у минулому сезоні надав можливість проявити себе низці молодих талантів. У всіх турнірах були задіяні одинадцять кандидатів до молодіжної збірної України

Безумовно, головним ньюзмейкером у складі Руху в минулому сезоні був 19-річний нападник Микола Кухаревич, який у підсумку підписав контракт з французьким Труа.

За Рух Микола зіграв 18 матчів, у яких забив два м’ячі. Також молодий нападник відзначився трьома забитими м’у двох матчах за молодіжну збірну України.

Звернув на себе увагу й 20-річний хавбек Остап Притула, який за 16 матчів забив два м’ячі і загалом провів дуже якісний сезон.

У грі проти Зорі дебютував на найвищому рівні 16-річний воротар Юрій-Володимир Герета. Юний голкіпер провів на полі менше хвилини.

Варфоломєєв проти Олімпіка. Фото fcrukh.com.

16-річний хавбек Іван Варфоломєєв у матчі проти Шахтаря зміг дебютувати в УПЛ. Загалом, Іван за два матчі провів на полі 4 хвилини, проте можна не сумніватися, що цей юний хавбек безумовно ще заявити про себе.

21-річний хавбек Василь Руніч зіграв у нинішньому сезоні шість матчів (152 хвилини). Молодий талант забив у ворота Маріуполя (3:0).

Василь Руні і Остап Притула. Фото fcrukh.com.

Також мали змогу проявити себе: 20-річний захисник Олексій Сич (2 матчі, 68 хвилин), 20-річний хавбек Іван Литвиненко (3 матчі, 120 хвилин), 20-річний хавбек Ростислав Лях (2 матчі, 32 хвилини), 18-річний півзахисник Марко Сапуга (1 матч, 8 хвилин), 21-річний хавбек Володимир Рудюк (1 матч, 1 хвилина), 18-річний нападник Ярослав Карабін (2 матчі, 9 хвилин).

Загалом, низка молодих талантів Руха заявила про себе в минулому сезоні.

Іван Литвиненко проти Олександрії. Фото fcrukh.com.