Львів: прогрес Ременяка та дебют молоді у Кубку

Тренери Львова у минулому сезоні в основному покладалися у чемпіонаті на досвід. Заявити про себе на найвищому рівні отримали право одинадцять гравців з реєстру Золотого Таланта, більшість з них у — Кубку України

Найбільше часу отримав 20-річний хавбек Артур Ременяк (на фото вгорі), який зіграв у минулому сезоні 15 матчів у всіх турнірах. Молодий хавбек не забивав, але своєю корисною грою звернув на себе увагу тренерського штабу молодіжної збірної. Ременяк навіть встиг дебютувати за збірну у грі проти Узбекистану на Меморіалі Лобановського.

Ременяк і Ротань. Фото пресслужба УАФ.

Чотири матчі у нинішньому сезоні зіграв 19-річний захисник Максим Комарець. У всіх турнірах він провів на полі 243 хвилини.

Максим Комарець. Фото pfclviv.com.

19-річний захисник Борис Крушинський зіграв у минулому сезоні 76 хвилин за три матчі. Також шанс зіграти на найвищому рівні отримав 19-річний нападник Сергій Топчій, який відіграв 4 хвилини у грі проти Дніпра-1 (1:5).

19-річні захисники Євгеній Оберман та Максим Брама, а також 17-річний захисник Олег Алферов мали змогу проявити себе у  Кубку України. Гравці зіграли: 90 хвилин Оберман, 26 — Брама, 6 — Алферов. Також у Кубку України зіграли: 21-річний півзахисник Станіслав Демків (84 хвилини), 20-річний хавбек Артур-Богдан Шута (23 хвилини), 19-річний хавбек Ігор Бекерський (6 хвилин), 18-річний хавбек Максим Мудрий (6 хвилин).