Дніпро-1: досвід Назаренка та ігровий час для 17-річного хавбека

Ігор Йовічевіч у минулому сезоні довіряв ігровий час молодим талантам. Семеро кандидатів до молодіжної збірної мали змогу зіграти за основну команду

Безумовно, найкраще серед молодих талантів проявив себе 21-річний хавбек Олександр Назаренко (на фото). Він у минулому сезоні у всіх турнірах відіграв 22 матча, в яких встиг забити шість м’ячів.

19-річний півзахисник Арсеній Батагов зіграв у 16 матчах у всіх турнірах і відзначився одним забитим м’ячем у кубковому матчі проти Гірника-Спорт (5:3).

Батагов проти Миная. Фото фейсбук Дніпра-1.

Тренерський штаб Дніпра-1 надавав можливість проявити себе 17-річному півзахиснику Єгору Ярмолюку. Юний талант зіграв у 10 матчах в минулому сезону, провівши на полі 312 хвилин.

Ярмолюк проти Маріуполя. Фото fcmariupol.com.

Можливість зіграти за основну команду на найвищому рівні отримали: 19-річний захисник Сергій Заєць (1 гра, 1 хвилина), 20-річний півзахисник Констянтин Домарацький (2 гри, 26 хвилин), 19-річний півзахисник Кирило Ховайко (1 гра, 1 хвилина), 20-річний хавбек Владислав Шинкаренко (1 гра, 1 хвилина).

Домарацький на тренуванні основи. Фото scdnipro1.com.ua.

Загалом у Дніпра-1 дуже перспективна молодь, яка у наступному сезоні може з найкращого боку про себе заявити.

Примітка

ІЧ/ХЧ/ГЧ — ігри/хвилини/голи (для воротарів — пропущені) в чемпіонаті України, ІВ/ХВ/ГВ — ігри/хвилини/голи (для воротарів — пропущені) у всіх офіційних турнірах сезону-2020/2021 за першу команду.

З почином Олександрія: прогрес Мельника, дебюти Мустафаєва, Дудки і Борисенка

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)