Олександрія: прогрес Мельника, дебюти Мустафаєва, Дудки і Борисенка

Володимир Шаран у минулому сезоні покладався на досвід. Тренер Олександрії надав можливість зіграти лише чотирьом гравцям з реєстру Золотого Таланта

Безумовно, заслуговує лише на схвальні відгуки гра 21-річного захисника Олександра Мельника. Він виходив на поле у десятьох матчах і проявляв себе з найкращого боку. Варто відзначити поєдинок із Шахтарем (2:0), де Мельник вийшов з перших хвилин і своєю спокійною та впевненою грою вразив багатьох спеціалістів. У молодого захисника є всі шанси закріпитися в основному складі у наступному сезоні.

Мельник (№2). Фото fco.com.ua.

19-річний воротар В’ячеслав Борисенко дебютував в УПЛ у матчі проти Інгульця (4:3). Через пандемію коронавірусу юний голкіпер отримав шанс проявити себе.

Чемпіонат U-19, Зоря, Олександрія, Борисенко воротар, 17 тур, 2020

Борисенко у чемпіонаті U-19. Фото фейсбук Зорі.

20-річний хавбек Микита Дудка провів на полі 158 хвилин у минулому сезоні, а 19-річний Еміль Мустафаєв — 21.

Еміль Мустафаєв. Фото фейсбук Олександрії.

Цілком можливо, що після відставки Шарана, у наступному сезоні більше молодих гравців Олександрії залучатимуться до гри за основну команду.

Примітка

ІЧ/ХЧ/ГЧ — ігри/хвилини/голи (для воротарів — пропущені) в чемпіонаті України, ІВ/ХВ/ГВ — ігри/хвилини/голи (для воротарів — пропущені) у всіх офіційних турнірах сезону-2020/2021 за першу команду.

Таланти у наймах Десна: ставка на досвід, прогрес Мудрика та яскравий дебют Білошевського

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)