Десна: ставка на досвід, прогрес Мудрика та яскравий дебют Білошевського

Тренерський штаб Десни у минулому чемпіонаті покладався на досвідчених гравців. Проте, нагоди проявити себе отримали й четверо молодих гравців. Проект Золотий Талант аналізує виступи кандидатів до молодіжної збірної України у складі чернігівського клубу

Десна — один із тих клубів УПЛ, які залучають обмежену кількість молодих талантів до матчів на найвищому рівні. Олександр Рябоконь більше довіряє досвідченим гравцям. Проте, четверо гравців з реєстру Золотого Таланта все ж отримали шанс проявити себе.

Найбільше матчів за Десну у минулому сезоні зіграв 20-річний хавбек Михайло Мудрик, який був орендований у Шахтаря. Загалом, молодий півзахисник зіграв в 11-х матчах за Десну у всіх турнірах (618 хвилин). Результативними діями не відзначався, проте своєю грою зацікавив Луїша Каштру і Шахтар повернув талановитого футболіста.

Михайло Мудрик. Фото фейсбук Десны.

Досить непогано проявив себе 21-річний нападник Ілля Шевцов (на фото вгорі), який у 9 матчах за Десну встиг відзначитися одним забитим м’ячем: забив у ворота Олімпіка (2:0). Молодий нападник звернув на себе увагу тренерського штабу Інгульця, й другу частину сезону небезуспішно виступав за клуб із Петрово (два забиті м’ячі).

Фото фейсбук Десни.

З найкращого боку проявив себе 21-річний хавбек Богдан Білошевський, який був орендований у Динамо. Уже в першому матчі проти Зорі він заслужив на схвальні відгуки від Олександра Рябоконя. На жаль, завадила травма і молодий футболіст зіграв всього два матчі.

Богдан Білошевський (№18). Фото фейсбук Десни.

20-річний нападник Денис Демяненко лише одного разу виходив на поле. Тренерський штаб випустив молодого нападника на останній хвилині матчу з Інгульцем (1:0).

Загалом, всі шанси розкрити свій потенціал на повну у наступному сезоні має Богдан Білошевський. Якщо не завадять травми, то Богдан може стати повноцінним гравцем основного складу.

Демяненко готується до дебюту в УПЛ. Фото фейсбук Десни.